PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 105
ocen
7,0 10 1 6105
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

słabo

ocenił(a) serial na 3

uwielbiam tą tematykę, niestety po trzech odcinkach mogę jedynie powiedzieć że wieje nudą, nie wiem co jest nie tak, pozornie dobra obsada i pomysł, ale bez przewijania do przodu nie da się obejrzeć nawet pięciu minut,miejmy nadzieję że to się zmieni.

użytkownik usunięty
zdrapka27

Zrobili głównie rodzinną schematyczną produkcję i dlatego wszystko się wydaje wtórne, zero świeżości. Do tej pory w każdym odc dzialo sie to samo - napad na cos, wydostanie kogos/czegos, zgubienie ogona, napisy koncowe

I póki co tak zostało. Miernota:( a szkoda.

ocenił(a) serial na 4
EndlessForms

Odcinek 8 jest w porządku. Wreszcie fabuła ruszyła do przodu, a do tego przyjemne tempo akcji. Poprzednie w mniejszy lub większy sposób były nużące, co ogólnie pozostawia całości przeciętne wrażenie.

ocenił(a) serial na 8
zdrapka27

co ty za pier---doly opowiadasz wcale nie jets nudny tylko fajny i ciekawy a ty tak sie znasz na filmach jak ja na balecie mongolskim

ocenił(a) serial na 3
hercules38

Zakładam że każdy ma prawo do lubienia lub nie jakiegokolwiek serialu czy filmu, zamiast produkować się żeby udowodnić że twój gust jest jedynym właściwym, wystarczyło stworzyć swój post i napisać dlaczego The Gifted jest taki "ciekawy i fajny".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
hercules38

Nie jest kasztanie.

ocenił(a) serial na 8
Blaskun

kasztana to masz pomiedzy nogami ;p

zdrapka27

Bardzo słabo niestety z tym serialem

ocenił(a) serial na 5
Marnexx

Mnie wciągnął, ale musiałam mieć do tego dobry moment. Pamiętam jak odpaliłam pierwszy odcinek to po 15 min chciałam wyłączyć, bo bałam się, że będzie banalny i mnie będzie irytował dziecinadą. Za drugim podejściem dałam mu szansę i obejrzałam naraz 5 odcinków, tak się wciągnęłam :) Teraz wydaje mi się mega ciekawy, bo postacie są barwne i chociaż dialogi są proste i lekkie to jest to przyjemne :) Fajny na odstresowanie się po pracy :)
I spodobała mi się postać Polaris i kroi się mam nadzieję nowy związek J&C ;)

kasiap_18

Właśnie dla mnie to zbyt banalne... Jeden jest zły bo ma złe przeżycia, drudzy są do bólu dobrzy itp. Najbardziej mnie denerwuje brak jakiegoś lidera przez co mutanci w tym filmie wyglądają jak grupa licealistów zostawiona przez chwilę bez opieki. Co jak co ale jakiś przywódca typu xavier jest niezbędny.

ocenił(a) serial na 5
Marnexx

Wydaje mi się, że liderzy to Lorna, Johnny i ten Lorny facet bo oni założyli to Podziemne Braterstwo czy jak to się tam nazywa ;)

kasiap_18

Ale nie ma żadnego mocnego lidera który byłby świętością dla reszty, autorytetem itp. Wszystko to taka luźna demokracja

ocenił(a) serial na 5
Marnexx

No i dobrze, że nie ma żadnego Bożka za którym owieczki idą w ciemno. Mi się podoba, że debatują między sobą

kasiap_18

Słabo im wychodzi ta debata

ocenił(a) serial na 4
Marnexx

Demokracja zwykle słabo się udaje:) Natomiast ostatnie odcinki są i tak na szczęście ciekawsze, niż pierwsze.

tocomnieinteresuje

Nie mogę się przezwyciężyć aby oglądać to dalej. Wciąż mam w pamięci dialogi typu "Oh nie. Muszę ją uratować" i "O Boże, nie rób tego" a 2 sekundy później bez emocji "Ok. spoko. Idź". Zbyt przesłodzone to.

Marnexx

Ja ten serial póki co obejrzałem na 2 razy, dosyć mocno się męczyłem do 5 odcinka. Po nim odpuściłem, kilka tygodni po niej postanowiłem sobie go dokończyć. Od 5 do 10 odcinka zaczął być troszkę bardziej ciekawy natomiast 8,9,10 odcinek były świetne, fabuła bardzo się ruszyła i zastosowano zwroty akcji których ciężko było się spodziewać :-)

Besiek20

Później*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones