PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484439}
7,2 2 635
ocen
7,2 10 1 2635
The Inbetweeners
powrót do forum serialu The Inbetweeners

trzyma poziom jak skins czy wypada gorzej?

ocenił(a) serial na 7
sugarffree

Jeśli ktoś lubi tego typu angielski humor to tak. Dużo ostrych dowcipów przy których kolesie z serii "American Pie" wypadają naprawdę cienko.

ocenił(a) serial na 10
em82

sorry ale skins to bardziej dramat dla nastolatek a inbetweeners moze byc dla kazdego jesl lubi taki humor, dla mnie miazdzy skinsow. w uk jest duzo bardziej popularniejszy niz te skinsy

ocenił(a) serial na 6
sugarffree

No sorry, dwa kompletnie różne seriale. Inbetweeners - taki sobie serialik komediowy. Skins - genialny dramat psychologiczny, najlepszy serial e4. Zresztą zobacz sobie co jest popularniejsze, to w tym przypadku coś mówi.

nikike

Skins - dramat z elementami komediowami, ale czy taki genialny ? :) Inbetweeners - komedia z sytuacjami tak głupimi, że aż zabawnymi (niektóre nawet bardzo :))

ocenił(a) serial na 6
linx21

Oj, nawet bardzo genialny, arcydzieło telewizyjnej kinematografii(hm, "telewizyjna kinematografia", czy to nie oksymoron?). A Inbetweeners to trochę taki ściekowy humor - są filmy/seriale gdzie takowy mi podchodzi, ale ten nie do końca był jednym z nich.

ocenił(a) serial na 5
linx21

dla mnie inbetweeners to taka angielska wersja american pie - nie trawie, wysiadam :)

ocenił(a) serial na 10
modrena

na fejsubuk wystarczy zobaczyc oba seriale po okolo 4 miliony polubien, tylko trzeba pamietac ze polowa z tego to polki zakochane w effy, inbetweeners poza uk jest bardzo malo znany, i zapewniam ze przeceitni anglikowi duzo bardziej do tej glupawej komedyjki w stylu american pie niz do problemow nastolatkow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones