PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833712}

The King: Eternal Monarch

Deo king: youngwonui gunjoo
7,6 1 403
oceny
7,6 10 1 1403
The King: Eternal Monarch
powrót do forum serialu The King: Eternal Monarch

Jak to?

ocenił(a) serial na 6

Jestem przy 15 odcinku, niech mi ktoś napisze, czy serial jeszcze będzie miał sens... Jak narazie oglądało się bardzo przyjemnie, jednak w 14 odcinku już zaczęły pojawiać się nieścisłości. Po 1 Lee Gon mógł przenieść się w czasie przez to, że flet się połączył bo Lee Lim też się przeniósł. Lee Lim umarł w 1994 roku zabity przez siebie samego. Więc i w roku 2020 nie powinno go być.
Lee Gon w trakcie oczekiwania od roku 1994 do roku 2020 pojawia się kilka razy przed główna bohaterką. Te wspomnienia powinna mieć pani komisarz, ochroniarz i detektyw, ale w następnym cyklu, nie w tym, inaczej było by dwóch Lee Gonow.
Jeśli rozpoczął się kolejny cykl to tak jak już wyżej napisałam powinien być kolejny Lee Gon i w takim wypadku nie zostało wytłumaczone co stało się z tym cyklem, który oryginalnie leciał, gdy Gon wyruszył w przeszłość w 2020 r.
Mam nadzieję, że ostatni odcinek będzie miał sens :(

ocenił(a) serial na 7
Yamm

Pewnie już jesteś po ostatnim odcinku i wiesz, że zakończenie jest durne, a kilka historii nie zalazło swojego rozwiązania. Jest sporo nieścisłości i osobiście mam wrażenie, że w pewnym momencie serial robi się przekombinowany na siłę. A można to było skończyć prościej i bez cudowania.

ocenił(a) serial na 9
szkockakrata

a można było z tego zrobić takie ładne zakończenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones