PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833712}

The King: Eternal Monarch

Deo king: youngwonui gunjoo
7,6 1 404
oceny
7,6 10 1 1404
The King: Eternal Monarch
powrót do forum serialu The King: Eternal Monarch

Ktoś wytłumaczy?

ocenił(a) serial na 10

Serial naprawdę super, choć oglądałam go na raty i niektóre wątki mi uciekały (tym bardziej że "nie nasze" imiona i nazwiska. Problem mam ze zrozumieniem czasoprzestrzeni. Jak to się stało że Gon Lee uratował sam siebie? Czy wcześniej umarł jako dziecko i okrył to jak pętla czasu się znów zapętliła? W końcu jako dorosły Gon Lee musiał wiedzieć o tym co się stanie małemu Gon Lee i przybył mu na ratunek w dniu zamachu? Da się w ogóle to zamieszanie z czasem jakoś wyjaśnić tak żebym się połapała co kiedy kto i gdzie ?

DarkAngel1989

To trochę jak z Terminatorem - tam wysyłają obrońcę, żeby udaremnić zamach, ale bez tego obrońcy nie byłoby przywódcy. Tutaj podobnie - przeżywa, bo sam siebie ratuje, ratuje bo przeżywa. Natomiast ciekawsze jest, że jak wyrusza z Jo Yeongiem, to już nie ma jego wcześniejszej wersji, bo tym razem "za dużo zmienili"... A już później to nie rozumiem, jak trafił z powrotem do siebie? Przecież nie mógł wrócić tam, skąd w sumie nie mógł wyruszyć, bo jako dziecko nie otrzymał połówki fletu. :D

ocenił(a) serial na 7
marksokh

Widzę, że nie tylko ja to zauważyłam...

ocenił(a) serial na 10
marksokh

Hah, dokładnie, na wcześniejsze nieścisłości można było przymknąć oko, nie były ostatecznie aż takie wielkie, ale jakim cudem wrócili do swojego świata, skoro przez zmiany "nowy" Lee Gon nigdy nie wyruszył w tę podróż w przeszłość?
Myślałam że rozwiążą to albo tak, że któreś z głównej pary zginie, albo spróbują jakoś żyć w tym miejscu "pomiędzy", albo w świecie pani komisarz, albo w jakimś zupełnie innym - ale Królestwo Korei po prostu kompletnie nie miało sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones