The King: Eternal Monarch
powrót do forum 1 sezonu

Zaskoczenie

ocenił(a) serial na 10

Podchodziłam do tego serialu już kilkukrotnie ... Nie przebrnęłam jednak do końca 1 odcinka ... Po tym jak skończyłam oglądać, to co mnie interesowało, jako tło do nudnego wklepywania danych do excela, na 2 monitorze puściłam ten serial ... I przepadłam. Pomimo dziwnej, wyjętej z seriali si-fi fabuły, drętwej gry głównej bohaterki, gagów i zachowań zrozumiałych dla kręgu kulturowego Azji .... obejrzałam cały serial do końca . Jak na koreańską dramę, muszę przyznać że zaskoczyła mnie ilość trupów i dość duży rozlew krwi. Piękne ujęcia, muzyka, miękkie światło - wprawiło mnie w dobry nastrój. Rozumiem, że są tu błędy logiczne, ale ostatni odcinek roztopił moje serce ...

ocenił(a) serial na 10
Iwcia_2

Mnie ostatni odcinek rozczarował, jednak miałam nadzieję, że dadzą radę żyć w jednym świecie (raczej w Królestwie, porzucenie roli króla nie bardzo wchodziło w końcu w grę), tymczasem wychodzi na to że owszem, spędzili mnóstwo wspaniałych wspólnych chwil, ale nigdy nie byli naprawdę razem, dziedzica Lee Gon pewnie też nie pozostawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones