PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698138}

The Knick

8,0 32 351
ocen
8,0 10 1 32351
8,5 10
ocen krytyków
The Knick
powrót do forum serialu The Knick

Serial polecam osobom o wygórowanym smaku na obraz i dźwięk podszytymi wspaniałą opowieścią. Niestety serial nie jest dla telewizyjnych onanistów zabijających nudę swojego żywota konsumpcją kolejnych filmów czy seriali.

ocenił(a) serial na 8
Fred_9

Miała tu być opinia, własne odczucia a nie zdradzanie fabuły i największy spoiler. Shame on u

ocenił(a) serial na 8
awilloni

a co cię obchodzą tacy ludzie?:-)

allix111

2sezon nudny na maxa ,dziwne watki typu ,Edwards ma żonę ,o której nikt nie wie , wątek jak z klanu , haracze które płaci kierownik szpitala są od samego początku nudne jak flaki z olejem ,są bez sensu , kolejnym absurdem ciągnącym się od samego początku jest wątek żony jednego z głównych lekarzy której to wyrwali zęby po to by zaraz je wstawić , decyzja nieskonsultowana z nikim ;-) ,ja tego nie kupuje , pierwszy sezon bardzo fajny ,w drugim jak na lekarstwo ciekawych operacji i zabiegów , cały czas te same wątki które ciągną się od pierwszego odcinka , które już dawno wjechały w ślepą uliczkę a reżyser dalej tego nie widzi

ocenił(a) serial na 8
awilloni

Smutne jest to, że taki serial skasowali po drugim sezonie, a jakieś głupkowate sitcomy ciągną sie przez kilkanaście sezonów.

awilloni

Czyli mówisz że serial jest zwyczajnie nudny?

awilloni

"Niestety serial nie jest dla telewizyjnych onanistów zabijających nudę swojego żywota konsumpcją kolejnych filmów czy seriali."

Jestem onanistą, który pochłania duże ilości filmów i seriali, bo się tym pasjonuję. Dla mnie to rewelacyjny serial, jeden z lepszych jakie widziałem w 2015 roku, tak więc co ma piernik do wiatraka?

perun_6

Najlepsza odpowiedź w tym wątku!

awilloni

Czyli nie dla mnie, dzięki bo chciałem obejrzec

awilloni

Serial polecam osobom o wygórowanym smaku na obraz i dźwięk podszytymi wspaniałą opowieścią. Niestety serial nie jest dla telewizyjnych onanistów zabijających nudę swojego żywota konsumpcją kolejnych filmów czy seriali.


I na taką rekomendację czekałem, chętnie obejrzę

awilloni

A ja myślę, że dla "licznych".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones