serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

The Knick

2014 - 2015
1h
8,0 32 436
ocen
8,0 10 1 32436
8,5 10
ocen krytyków
Początek XX wieku, Szpital Knickerbocker. Zespół młodych lekarzy wprowadza pionierskie metody, w czasach kiedy nie było antybiotyków. Zobacz pełny opis
The Knick zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 4 inne nagrody oraz 22 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
The Knick
Zwiastun nr 1
The Knick
TOP Najlepsze seriale medyczne
The Knick
Spot nr 1
nr 1 2014-06-18T09:43:52 https://fwcdn.pl/webv/38/40/33840/thumbnail.33840.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/38/698138/the_knick_season_1__trailer__1__cinemax_.vp9.720p.webm
TOP
Najlepsze seriale medyczne
Z okazji premiery 1. sezonu "Szpitala New Amsterdam" w Stopklatce postanowiliśmy wybrać dla Was TOP 5 seriali o lekarzach i lekarkach, które równie mocno poruszą Wasze serca. Przed Wami najlepsze medyczne seriale do nadrobienia. 2021-12-07T09:51:21 https://fwcdn.pl/webv/98/15/59815/59815.6.jpg

Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, w pierwszych latach XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Dr John Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od kokainy. Thackery stoi na czele młodego,Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, w pierwszych latach XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Dr John Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od kokainy. Thackery stoi na czele młodego, odważnego zespołu, w skład którego wchodzą jego protegowany Everett Gallinger, młody Bertie Chickering Jr. oraz Algernon Edwards – obiecujący chirurg z Europy, który wbrew woli Thackery’ego zostaje włączony do zespołu. Galerię charakterystycznych postaci serialu uzupełniają Cornelia Robertson, córka dobroczyńcy szpitala; gburowaty kierowca ambulansu Tom Cleary; Lucy Elkins, nowa twarz w zespole pielęgniarek; szemrany zarządca szpitala Herman Barrow, oraz siostra Harriet, pielęgniarka, która nie obawia się mówić, co myśli.

studio
Anonymous Content
tytuł oryg.
The Knick
inne tytuły
Film kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Pierwszy sezon został nakręcony w zaledwie 73 dni.
Postać głównego bohatera oparta jest na żyjącym w latach 1852-1922 postaci Williama Stewarta Halsteda. Znanego w swoich czasach lekarza, który również uzależniony był od kokainy i heroiny.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serial polecam osobom o wygórowanym smaku na obraz i dźwięk podszytymi wspaniałą opowieścią. Niestety serial nie jest dla telewizyjnych onanistów zabijających nudę swojego żywota konsumpcją kolejnych filmów czy seriali.

Najlepszy Serial

ocenił(a) serial na 10

Najlepszy Serial jaki kiedykolwiek oglądałem. Fenomenalna gra aktorska, scenografia, aranżacja wnętrz i muzyka. Clive Owen jedyny w swoim rodzaju. Serial skłania widza do refleksji nad problemami chirurgi w tamtych czasach, oraz zachęca do poszerzania wiedzy na temat tej profesji.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

serial dobry

ocenił(a) serial na 7

serial super nas przenosi w początki XX wieku. zajebista scenografia no i ta magiczna muza wgniata w fotel :) dr hausy,chirurdzy,ostre dyżury czy inne takie serialiki chowają się do tej produkcji ale to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie :)

Wszystkim, których zafascynowała ta filmowa opowieść a lubią też czytac książki, polecam "Stulecie chirurgów" Jurgena Thorwalda. Wspaniała lektura!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones