Odtwórz Zwiastun nr 1 1:14
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2014-2015 1 godz.
8,0 28 224
oceny
8,0 10 1 28224
25 830
chce zobaczyć
8,2 6
ocen krytyków
{"rate":8.16667,"count":6}
{"id":"698138","linkUrl":"/serial/The+Knick-2014-698138","alt":"The Knick","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/81/38/698138/7714736.2.jpg"}
Początek XX wieku, Szpital Knickerbocker. Zespół młodych lekarzy wprowadza pionierskie metody, w czasach kiedy nie było antybiotyków.
{"seasons":[2,1]}
20
twórcy
gatunek
produkcja
Emmy Najlepsza scenografia w fabularnym programie kostiumowym (godzinnym lub dłuższym) w roku 2015 dla Adam Scher, Bill Groom, Carol Silverman Satelita Najlepszy serial dramatyczny w roku 2015 Satelita Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 2015 dla Clive Owen Satelita Najlepszy zespół aktorski w serialu w roku 2015 CDG Najlepsze kostiumy w serialu kostiumowym w roku 2016 dla Ellen Mirojnick
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/The+Knick-2014-698138/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/698138","link":"/serial/The+Knick-2014-698138/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/698138","link":"/serial/The+Knick-2014-698138/episode/ranking"}}
The Knick
Zwiastun nr 1 1:14
The Knick
Spot nr 1 0:30
The Knick - Zwiastun Nr 1 The Knick - Zwiastun Nr 1

Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, w pierwszych latach XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Dr John Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od kokainy. Thackery stoi na czele młodego,Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, w pierwszych latach XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Dr John Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od kokainy. Thackery stoi na czele młodego, odważnego zespołu, w skład którego wchodzą jego protegowany Everett Gallinger, młody Bertie Chickering Jr. oraz Algernon Edwards – obiecujący chirurg z Europy, który wbrew woli Thackery’ego zostaje włączony do zespołu. Galerię charakterystycznych postaci serialu uzupełniają Cornelia Robertson, córka dobroczyńcy szpitala; gburowaty kierowca ambulansu Tom Cleary; Lucy Elkins, nowa twarz w zespole pielęgniarek; szemrany zarządca szpitala Herman Barrow, oraz siostra Harriet, pielęgniarka, która nie obawia się mówić, co myśli.

studio
Anonymous Content
inne tytuły
Film kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Pierwszy sezon został nakręcony w zaledwie 73 dni.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Perły dla nielicznych

  awilloni

  Serial polecam osobom o wygórowanym smaku na obraz i dźwięk podszytymi wspaniałą opowieścią. Niestety serial nie jest dla telewizyjnych onanistów zabijających nudę swojego żywota konsumpcją kolejnych filmów czy seriali.

 • serial dobry

  lukiblake ocenił(a) serial na

  serial super nas przenosi w początki XX wieku. zajebista scenografia no i ta magiczna muza wgniata w fotel :) dr hausy,chirurdzy,ostre dyżury czy inne takie serialiki chowają się do tej produkcji ale to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie :)

 • Geniusz jednej z ostatnich scen drugiego sezonu

  yesiu ocenił(a) serial na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Stulecie chirurgów

  grzybolub

  Wszystkim, których zafascynowała ta filmowa opowieść a lubią też czytac książki, polecam "Stulecie chirurgów" Jurgena Thorwalda. Wspaniała lektura!

 • Najlepszy Serial

  Bradley90 ocenił(a) serial na 10 

  Najlepszy Serial jaki kiedykolwiek oglądałem. Fenomenalna gra aktorska, scenografia, aranżacja wnętrz i muzyka. Clive Owen jedyny w swoim rodzaju. Serial skłania widza do refleksji nad problemami chirurgi w tamtych czasach, oraz zachęca do poszerzania wiedzy na temat tej profesji.

  46
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.