PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808065}
7,8 19 175
ocen
7,8 10 1 19175
7,9 8
ocen krytyków
The Kominsky Method
powrót do forum serialu The Kominsky Method

Świetny!

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałam jednym tchem. Świetny, momentami rozbawił mnie do łez. Ostry dowcip bez męczącej poprawności politycznej .

ocenił(a) serial na 9
misterioza

Bardzo dobry serial komediowy, bez żenujących pseudośmiesznych gagów.

ocenił(a) serial na 8
misterioza

Dokładnie! Serial świetny! Temat trudny: starość, choroby i śmierć - samo życie ale dobre teksty i aktorstwo:) Polecam !

ocenił(a) serial na 9
misterioza

Podpisuje sie pod opiniami. Poczatkowo sadzilam, ze to jest film, zaskoczylo mnie, ze serial. Po prostu jestem z pokolenia tychze aktorow, ktorzy z zalozenia nie tykali seriali po osiagnieciu statusu rozpoznawalenj gwiazdy kinowej. Ale dzis sie to zmienia. Douglas zreszta zaczynal od serialu.
Zastanawia mnie tylko, czy aktorzy sa w stanie wytrzymac zdrowotnie i fizycznie prace przy serialu, ktora jest o wiele bardziej wymagajaca niz przy filmie, nawet jezeli jest to krotka seria, a warunki sa maksymalnie pod ich mozliwosci i wiek ustawiane...
Rzeczywiscie teksty sa wspaniale, lepsze niz w ostatnich produkcjach filmowych obu aktorow, gdzie tez juz tylko graja roznych zgorzknialych emerytow. Jest troche pieprznie, ale na poziomie, a nie same faki i obrazanie w stylu wrednych starcow.
Jest tez duzy szacunek dla aktorow, ze graja przeciez w sumie o swojej jesieni zycia i ze maja chyba do tego dystans, a nie zalamke.
Jezeli podobal wam sie ten serial, to polecam Grace i Frankie z Fonda i Tomlin. Wersje zenska tego stylu aczkolwiek panowie w wieku poznym tez tam stanowia os fabularna.

ocenił(a) serial na 8
misterioza

Jestem po dwóch sezonach, pierwszy świetny, drugi troszkę słabszy ale trzyma poziom. Zobaczymy jak trzeci sezon, boję się że w końcu dojdzie do głosu ta poprawność polityczna, dzisiaj już wszechobecna i serial zacznie dołować.

ocenił(a) serial na 8
misterioza

Chyba nie do końca rozumiem o jaką męczącą poprawność polityczną Ci chodzi. Po prostu świetny serial komediowy z elementami czarnego humoru. Swoją drogą - jaka komedia wg Ciebie ma tę ''męczącą poprawność polityczną''? Pytam się, bo mam wrażenie, że to pojęcie jest czasem błędnie rozumiane np. wiele osób zarzuca filmom/serialom (moim zdaniem błędnie), że mają za dużo PC ze względu na reprezentację mniejszości etnicznych czy seksualnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones