PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808065}
7,8 19 176
ocen
7,8 10 1 19176
7,9 9
ocen krytyków
The Kominsky Method
powrót do forum serialu The Kominsky Method

Warto,

ocenił(a) serial na 8

...warto, warto, mocne 8
Świetne dialogi, doskonałe aktorstwo, mądrze zabawny. Mus!!!!!!!!!!!

lopik

Po pierwszym odcinku mam mieszane odczucia i nie wiem, czy warto dalej kontynuować...nic mnie w nim nie rozbawiło, sceny w teatrze nudnie napompowane, ogólnie słabo.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Nie rezygnuj bo naprawdę warto, rzeczywiście pierwszy odcinek jest nieco niemrawy ale potem jest już tylko bardzo dobrze.
Lecz nie należy spodziewać się głupawej, absurdalnej komedyjki a raczej serialu obyczajowego który momentami jest bardzo inteligentnie zabawny.

lopik

Nie zrezygnowałem i doleciałem do końca. Potem jest naprawdę zabawnie i na poziomie.

ocenił(a) serial na 9
lopik

Serial naprawdę świetny, mądry, humoru nie ma tyle co w tradycyjnych sitcomach, ale za to jest na wysokim poziomie, faktycznie 2 pierwsze odcinki nie zachęcają, ale później poziom wzrasta i jako całość pozycja godna polecenia, szczególnie pod względem gry aktorów.

ocenił(a) serial na 9
lopik

Tak, w tym serialu wszystko zagrało jak należy. To nie moja ulubiona forma serialowa, ale tutaj wypadło idealnie. Gra aktorska, dialogi, z których co drugi aż chce się zapisać, super klimat i konsekwentnie jego trzymanie przez wszystkie odcinki. Daję mocne 9/10

ocenił(a) serial na 8
lopik

Zgadzam się! Serial świetny! Samo życie, dobre teksty i aktorstwo:) Polecam !

ocenił(a) serial na 3
lopik

Od 4 odcinka odpuściłam, ile można wałkować temat prostaty. Nuży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones