The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 1 The Mandalorian Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 1: Mandalorianin

Chapter 1: The Mandalorian 39m
8,3 4 530
ocen
8,3 10 1 4530
The Mandalorian
powrót do forum s1e1

https://naekranie.pl/artykuly/the-mandalorian-s01e01-ostatnia-scena-zaskakuje-wy jasniamy-o-co-w-niej-chodzi-spojlery Przyznam szczerze bardzo jestem ciekawy po co upadłemu Imperium przedstawiciel rasy Yody ?szukają sposobu na długie życie ??

ocenił(a) serial na 8
wort801

Może to jego krewny i chcą go wyszkolić na Sitha, czy coś.

Barry_Ultimate

Możliwe tylko przez kogo miał być szkolony ? Snoke jeszcze nie objął władzy a Imperator oficjalnie nie żyje (tak przynajmniej mówili dowódcy imperialni w grze Star Wars Batlefront 2).

ocenił(a) serial na 8
wort801

Pewnie przez kogoś z miliona power userów, którzy się wcześniej nie wychylali ze strachu przed Imperatorem i jego inkwizycją :P

Barry_Ultimate

Myślisz że wymyślą jakieś sitha / inkwizytora na potrzeby serialu ??

ocenił(a) serial na 8
wort801

troche to naciągane gdyby się dało dlaczego nikt wcześniej nie szukał. Yoda nie jest jedyną długowieczną istotą w tym świecie. wiele ras tak długo żyje. np Huttowie, max kanata. mysle raczej chodzi tu o wrażliwość na moc albo pokrewieństwo z Yodą.

Cross_23

No tak ale to byli zwykli żołnierze kto potwierdzi że jest wrażliwe na moc ?? w tym czasie nie ma kto potwiedzić

ocenił(a) serial na 5
wort801

Doktor Pershing.

andand22

Znowu wróci wątek nie lubiany przez fanów z mrocznego widma ??

ocenił(a) serial na 8
wort801

jak to nie ma. Imperator - który żyje i ma się dobrze, Snoke, Luke, Kylo Ren (nie orientuje się czy juz sie urodził)

ocenił(a) serial na 7
Cross_23

Z tego co się orientuję (mogę się mylić) - akcja The Mandalorian dzieje się 5-6 lat po ep. VI, a więc okolice 9 ABY. Idąc tym tokiem - Kylo miałby dopiero 4 latka.

ocenił(a) serial na 8
emqbro

to Han i Leia go spłodzili od razu po bitwie o endor? moze jeszcze tej samej nocy. nice.

ocenił(a) serial na 7
Cross_23

mniej więcej tak to wygląda :) heh, świętowali wygraną :)

Cross_23

Urodził się rok po upadki Imperium :)

Cross_23

Snoke nie przejął jeszcze władzy a Imperator jest uznany za zmarłego przez samych dowódców upadłego imperium.

wort801

Gdzue mogę to obejrzeć

wort801

jak to obejrzeć? bo nie wiem gdzie

wort801

GŁUPI JESTEŚ CZY CO??????? PO CO IM JODA A PO CO LUDZIE KUPUJĄ MASKOTKI JODY????? ŻEBY SE MIEĆ FAJNIE WYGLĄDFAJĄ I TYLE A TY MNIE NIE IRYTUJE BO FIZYKA NIE ŻYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones