PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743791}

The OA

7,2 32 081
ocen
7,2 10 1 32081
7,4 5
ocen krytyków
The OA
powrót do forum serialu The OA

Rozczarowanie 5/10

ocenił(a) serial na 4

Po tak wysokiej ogólnej ocenie i tylu pozytywnych komentarzach spodziewałem się czegoś zdecydowanie lepszego niestety po obejrzeniu wszystkich odcinków czuję rozczarowanie nie jest to może jakiś gniot bo chwilami potencjał jakiś tam było widać ale po tak wysokiej ogólnej ocenie można było oczekiwać zdecydowanie czegoś więcej a tak jest to serial z gatunku tych których zobaczyć można ale też zdecydowanie nie trzeba, nie oglądając praktycznie nic się nie traci a zyskuje czas który można wykorzystać na coś zdecydowanie ciekawszego...
Podsumowując jak dla mnie serial co najwyżej średni bohaterowie którzy nie wzbudzali we mnie jakichś większych emocji fabuła też taka sobie może nie taka zła ale wydaje się że można się było bardziej postarać to czy będzie kontynuacja tego serialu czy nie jest mi całkowicie obojętne jest masa zdecydowanie lepszych i ciekawszych seriali jak dla mnie szkoda czasu.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones