PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876630}
6,9 14 238
ocen
6,9 10 1 14238
7,3 21
ocen krytyków
The Office PL
powrót do forum serialu The Office PL
ocenił(a) serial na 1
kappei

Dobrze powiedziane.

kappei

No God, no problem...

kappei

Czy my naprawdę nie możemy niczego sami wymyślić? Po najmniejszej linii oporu...

ocenił(a) serial na 7
owyON

Ej, ale wiesz, że amerykańskie The Office też było robione na licencji?

lew890

Nie wiedziałem szczerze, ale zapada w pamięć bardzo dobrze.

lew890

To prawda, ale tylko 1 sezon, który zresztą nie był najlepiej przyjęty, był kalką brytyjskiego Offica. Kolejne sezony to już zupełnie pomysły Amerykanów i to od 2 sezonu mamy najlepsze odcinki tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
owyON

mówi się: po linii najmniejszego oporu

ocenił(a) serial na 5
pingwin_z_Madagaskaru

Zgadza się!

kappei

Czy my naprawdę nie możemy niczego wymyśleć sami? :((

kappei

Też się dołączam. Po zwiastunie mam ochotę kopnąć w telewizor. Jezu, po co oni się za to brali ?!

kappei

Może przynajmniej Woronowicz jako Dwight trochę uratuje te serialik...

ocenił(a) serial na 1
kodomirska

Odpowiedź brzmi nie.

ocenił(a) serial na 7
kodomirska

Moim zdaniem najjaśniejszy punkt serialu, ale generalnie nie jest tak źle jak się zapowiadało

ocenił(a) serial na 1
kodomirska

po pierwsze on nie jest Dwightem a po drugie - nie, nie ratuje

ocenił(a) serial na 1
kappei

Ten serial to tragedia....serio.... porażka totalna

ocenił(a) serial na 7
Mortycja_filmweb

nie, nie jest.

ocenił(a) serial na 1
kappei

nieporozumienie. Jedna gwiazdka za chęci.

ocenił(a) serial na 2
kappei

Boty nieźle lecą żeby utrzymać ocenę tego na powierzchni. Niestety znowu Polacy nie potrafią nic własnego wymyślić, więc próbują zrobić identyczną kopię. Pójdzie to do szamba tak samo jak Polski Facebook czy inne tanie podróbki

ocenił(a) serial na 7
Beiron

Boty też lecą, aby zaniżyć ocenę serialu. Sam nie lubię polskich seriali i filmów, ale są wyjątki i ten jest bardzo przyjemny. Amerykańskiej wersji nie widziałem, tylko UK. Swoją drogą Amerykanie to też tworzą tylko swoje remake'i dookoła.

ocenił(a) serial na 7
Beiron

Jak ktos ma inną opinie to już BOT, popracuj kolego nad EGO bo widze tutaj problem

kappei

;)))))))))))))))

ocenił(a) serial na 5
kappei

XDDDDDDdDDFFf dla użytkownika kappei. Tyle w temacie

ocenił(a) serial na 1
kappei

Jezuuu jak ja Ci dziękuję za ten komentarz. Patrzę na recenzje i oceny i sobie myślę kur co jest XD ci ludzie oszaleli? Jakie 7??? Jakie 8??? Mocne 2.5 za podsiadłę, który pewnie sam sobie napisał dialog, dlatego jest śmieszny. Reszta dramat, suchostan taki, że aż oczy mi się szerzej otworzyły i już tak zostały

kappei

I tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 1
kappei

Zwyczajnie nie wierze, ze ktos moze to ogladac z przyjemnoscia. KA TA STRO FA. Aktorstwo to kompletna amatorszczyzna, wszystko absolutnie wtorne i niesmieszne.

kappei

zgadzam sie, to jakis koszmar

ocenił(a) serial na 8
kappei

Nie zgadzam się, serial jest bardzo spoko. Większość jedynek jest pewnie od ludzi, którzy nawet całego sezonu nie obejrzeli. Nie jest to poziom amerykańskiej wersji, ale dla mnie i tak 8/10.

kappei

Oglądam sobie czasem "Dwóch i pół" i jak widzę reklamę tego czegoś to czuję zażenowanie.

Do tego irytujący jest tytuł, jakoś tam mogli przetłumaczyć na Polski "Biuro" ale oczywiście u nas musi być w tytule "The Office".

kappei

Ech czy ludzie muszą być traktowani jak najwięksi tumani na planecie. Wszystko co jest w tym serialu jest odgrzane i lepiej sobie obejrzeć oryginał. Najłatwiej kupić gotowe bo samemu brak kreatywności coś stworzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones