The Office PL
powrót do forum 1 sezonu

Proszę o więcej!

ocenił(a) serial na 9

Zwiastun nie pokazał nic zachęcającego, na szczęście sam serial ratuje wszystko, kilkanaście razy popłakałem się ze śmiechu przy 3 odcinkach, super!

ocenił(a) serial na 8
MrAndreios

Im dalej w las tym jeszcze lepiej :)

MrAndreios

Ile zapłacili?

ocenił(a) serial na 7
Radek_Traczyk

a Tobie?

Nemolaires

Niestety nic :(

Konto założył 2 dni temu, ma 2 oceny. Nie zdziwiłoby mnie gdyby był to ktoś z twórców, albo ktoś kogo opłacili. :)

ocenił(a) serial na 8
Radek_Traczyk

noooo... wszystkie trolle pozakładały konta na TT, Filmweb, Facebooku żeby wystawiać dobre opinie - żadna nie jest prawdziwa! a i wszystkie media dostały pewnie po 100 tys zł za dobrą recenzje serialu. Bogaty ten CANAL+. he he he

Ludzie... zejdźcie na Ziemię...

dominisia36


"wszystkie trolle pozakładały konta na TT, Filmweb"- na Filmweb? Serio? Słyszałaś o odmianie przez przypadki?:p

ocenił(a) serial na 8
Lukasz641

Nie :)

ocenił(a) serial na 7
dominisia36

Akurat tego gościa nie ma co bronić, bo to ewidentnie śmierdzi. Ale serial nienajgorszy.

ocenił(a) serial na 7
MrAndreios

Ten serial jest dobry, po prostu. Jak ktoś chce narzekać to nie tutaj, tutaj nie ma na co narzekać

damianjanwlodarczyk

Ja założyłem konto w Chooooj dawno, przed premierą napisałem temat że zwiastun cringeowy, czołówka do dupy ale serial świetny, miałem ochotę na kolejny i kolejny odcinek. Michał super gra i przemyca małe smaczki w tle, woronowicz dla mnie słabo, nie podeszła ta postać ale ogólnie jest dobrze

damianjanwlodarczyk

Album Maty "Młody Matczak" też jest obiektywnie dobry. ludzie hejtują bo Mata stał się najpopularniejszym Polakiem, a jego utwory na samym yt są odsłuchiwane dziesiątki milionów razy, ale to nie jest mainstream. Mainstreamowe są jedynie single ale taka jest idea singla żeby wypromować album. Zwykle sa to utwory które najbardziej wpadają w ucho. jednak są na tym albumie takie magiczne alternatywne momenty, klimat którego nie zapewni ci żaden polski raper. Tego chłopca, mimo że ma 21 lat (20paro letnie dziecko xD) słucha się jak swoje młodsze alter ego. To ty z przeszłości lub ty teraz. Jego teksty są głębokie i szczere (wyznanie długości swojego członka czy problemy z uzależnieniem i depresją). Nie jest to też album polityczny, mimo że najpopularniejszy utwór znany jest z krytyki telewizji pisowskiej. Jednak nawet ten kawałek nie jest właściwie hejtem na partię jarosława kaczyńskiego, a reakcją (patoreakcją) na patologię polskich mediów i spolecznestwa w ogóle. Nie skupiałbym się jednak na aspektach politycznych albumu "Młody Matczak". Jest to generalnie konceptalbum o marihuanie i marzeniach przeciętnego 20latka

ocenił(a) serial na 7
Ush

a co to ma wspólnego z serialem?

pingwin_z_Madagaskaru

miałem na myśli rozważania nad definicją wyrażenia "dobry"

ocenił(a) serial na 8
MrAndreios

Dawno się tak nie ubawiłem na żandym filmie ani serialu:) niektore wątki i smaczki genialne. Dawid Podsiadło mega szacun za dystans:) a Piotr Polak, dla mnie nowy Cezary Pazura. Nie oglądałem jeszcze innych wersji, ale mysle ze wyszlo to niespodziewanie dobrze. 9/10 za calosc

ocenił(a) serial na 3
karwasz_barabasz

Ten serial jest beznadziejny, kalka tego co już było. Po ch*j coś takiego robić? Nawet miny robią takie same jak ich pierwowzory z US. Robienie remaku tak kultowego serialu nie ma kompletnie sensu.

ocenił(a) serial na 7
Dziewczyna_Maszyna

Tym bardziej ,ze US to kalka serialu z UK

ocenił(a) serial na 2
MrAndreios

No tak... Zwłaszcza ta drewniana gra aktorów.

ocenił(a) serial na 7
alexander_the_great

Sam jesteś drewniany

ocenił(a) serial na 2
neo01

Argumentum ad personam to domena abderytów. Takie "chyba ty" znane z podwórka.

ocenił(a) serial na 7
MrAndreios

Na przyszłość spróbuj pisać bardziej realistycznie. Kilkanaście razy łzy od śmiechu przy 3 pierwszym odcinkach? Akurat pierwsze 3 należą do najsłabszych, było tam może kilka momentów do śmiechu, na szczęście później generalnie było już lepiej.

neo01

są tacy ludzie, u mnie w pracy jedna laska na każdy podtekst żartobliwy kolegi odpowiada "haahaha o ku***wa", a ja wtedy myślę "no ku**wa rzeczywiście tak w ch*j śmieszne" xD także cóż, serial dobry

ocenił(a) serial na 2
neo01

Gdybym napisał scenariusz do tego serialu to z pewnością byłby śmieszny.

ocenił(a) serial na 7
MrAndreios

A ja jestem pozytywnie zaskoczona tym serialem. Po zwiastunie spodziewalam się tragedii, a było znacznie lepiej niż się spodziewałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones