PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810907}

The Order

6,1 7 527
ocen
6,1 10 1 7527
The Order
powrót do forum serialu The Order

Zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko dla mnie zakończenie było bardzo smutne? Alyssa okazała się najgorszą z najgorszych ;/

hubert_norowski

Zrobiła to z miłości. I tak pewnie będzie drugi sezon, więc wszystko wróci do normy.

P.S. Utwór na koniec Roxette - "It Must Have Been Love"

"It must have been love but it's over now
It must have been good but I lost it somehow
It must have been love but it's over now
From the moment we touched 'til the time had run out"

Całe popołudnie nuciłem.

ocenił(a) serial na 7
hubert_norowski

Szczerze? Zakończenie nie było smutne... było po prostu beznadziejne słabe. Całościowo serial był ciekawy, ale chyba każdy spodziewał się zakończenia w stylu "żyli długo i szczęśliwie, koniec". Wydaje mi się, że twórcy po prostu chcieli zrobić coś innego i na końcu zaskoczyć widzów... cóż... przynajmniej w moim przypadku udali im się to. Nie spodziewałem się tak słabego i udziwnianego na siłę zakończenia.

ocenił(a) serial na 1
michjar

Ja spodziewałem się bardziej zakończenia typu próbowali współistnieć i dalej robić swoje. A główny bohater powinien być łącznikiem między rycerzami i bractwem. A tak? Zrobili to dennie. Ziomek wyleciał ze studiów, stracił wszystko co miał. Koniec końców moim zdaniem mógł pozwolić srebrnemu na zdobycie tej księgi. Teraz jeśli ktoś wpadnie na pomysł 2 sezonu to co? Inni bohaterowie? Denny pomysł. Przywracamy pamięć i zmieniamy połowę bohaterów? Średnio bo nudne. Jedyny słuszny pomysł to: Główny bohater zostaje w tajemniczy sposób odczarowany, odzyskuje pamięć, przywraca rycerzy do życia i niszczy bractwo niebieskiej róży. Można by wykrzesać z tego nieco ognia, mroku i jakości. Bo jeśli zrobią sobie serialik średniej jakości jak pierwszy sezon to serial umrze. A tak 2 sezon ma szansę przebić pierwszy w okropnie druzgocący sposób.

ocenił(a) serial na 1
hubert_norowski

P.S.
Liczę, że w drugiej części zginie z rąk głównego bohatera. Ten serial zasługuje na totalną rozwałkę i ogień. Starczy bezpłciowej i bezkształtnej masy.

hubert_norowski

To było stowarzyszerzenie sekretne, więc musieli wykasować pamięć każdemu kto nie był członkiem a wiedział o nich i tyle.

ocenił(a) serial na 7
hubert_norowski

Rozumiem to zakończenie tak: jak większość amerykanów wszystko zrobi dla kariery (w stowarzyszeniu magów). Co tam miłość, przyjaźń itp. - najważniejsze to kariera i hajs. Każdego możesz oszukać, okraść bo to jest najważniejsze by twoje było na górze, czyli nowa moralność w praktyce.

ocenił(a) serial na 4
albatrospl

To zakończenie miało taki sam sens jak poświęcenie swojego pierworodnego czyli żadne.

Przecież w tym serialu wszystko się zmienia co 5 minut by ostatecznie stwierdzić a p.... to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones