Sezon 4 był naprawdę fajny.
Serial wciągnął mnie od początku. Co prawda pierwsze 2 sezony były chwilami lekko obrzydliwe (motyw tych robali i szarych), ale później to minęło. Sezon 3 nie przyprawiał już o mdłości, była już tylko wartka akcja. Sezon 4 poszybował w górę. Całkowite przeciwieństwo seriali, które się...
Moim zdaniem serial stawał się z sezonu na sezon coraz lepszy i tak samo postacie, których na początku nie lubiłam, w końcu mnie do siebie przekonały. Naprawdę super serial i szkoda, że tak mało sezonów powstało. Chociaż z drugiej strony, z doświadczenia wiem, że im dłużej tym gorzej więc chyba nawet dobrze, że...