PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683593}

The Red Road

6,7 726
ocen
6,7 10 1 726
The Red Road
powrót do forum serialu The Red Road

ta niska nota przez to, że ktoś ie lubi któregoś aktora... zapewne. To jest słabe takie ocenianie bez
oglądania.

Jane_Mary20

Przykładanie wagi do ocen na filmwebie jest słabe, nie warto się przejmować:). Serial jak dla mnie świetny, dla Ciebie jak mniemam również, a ocena? Kogo to obchodzi?

kuba910

nie sugeruje się ocenami na filmwebie bo nie byłoby co oglądać :DD

Jane_Mary20

To prawda, a czasami można trafić strasznego gniota ale wysoko ocenionego. Na ten serial trafiłem jakimś zupełnym przypadkiem, ale takie perełki najlepsze:)

ocenił(a) serial na 7
kuba910

trzymałem go na dysku mysląc że to jakaś kaszana typu Syfy ale patrze logo sundance wiec mnie zaciekawił ;) I zaskoczenie, dobra pozycja i swietne zakonczenie. Czekam na 2 sezon.

Jane_Mary20

czy mi się zdaje czy ten serial został jakoś dziwnie skończony?
druga rzecz jaka mi się rzuciła w oczy Momoa jest 10 lat młodszy od tej rudej aktorki a postacie mają być w tym samym wieku LOL

pakemonus

Nie został zakończony. Będzie 2 sezon, w którym okaże się, co dalej :-)
Młodszy, ale nie rzuca się to w oczy, bo aktorka szczupła i nie wyglądająca na swoje lata.

ocenił(a) serial na 8
pakemonus

Indianie sie nie starzeja :) czyba że po setce

ocenił(a) serial na 3
Jane_Mary20

6.6 to niska ocena?
To jest zawyżona ocena! Nie wiem co Was tak ujęło w tym filmie. W sumie, to nic się nie dzieje. Przy 4-tym odcinku daję 3.

ocenił(a) serial na 7
treborek

Zwyczajność, klimat. Po prostu życie. Taki obyczaj z niewielkim dodatkiem thrillera. Okraszony dobrym wykonaniem. Można powiedzieć, że serial trochę w starym stylu.

ocenił(a) serial na 7
Jane_Mary20

Obawiam się, że nie będzie drugiego sezonu, bo już rok prawie mija i cisza... Szkoda, bo o ile początki średnie, to z każdym odcinkiem stawał się coraz bardziej wciągający i chciałbym zobaczyć, co dalej się wydarzy.

Polgard

pierwszy odcinek 2 serii już jest

ocenił(a) serial na 7
gnr4ever

Ekstra! Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek drugiej serii. Zapowiada się dobrze. Szkoda, że na FW nie zaktualizowali danych. Chyba coś na ten temat napiszę :)

ocenił(a) serial na 7
Polgard

Jednak nie napiszę, bo okazuje się, że nie mam opcji utworzenia nowego wątku na FW. Nie wiem, czy to u mnie coś nie halo, czy na stronie, ale cóż...

ocenił(a) serial na 8
gnr4ever

Już za samego Khala Drogo mają u mnie duży plus ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones