PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809258}
6,7 12 076
ocen
6,7 10 1 12076
The Society
powrót do forum serialu The Society

Grizz <3

ocenił(a) serial na 9

Czy tylko według mnie ten chłopak jest po prostu przeuroczy? Nie dosyć, że jest przystojny to jeszcze mądry, wrażliwy i przy tym taki niewinny. Od pierwszego odcinka wzbudził moją sympatię. Najlepsza i najmniej problematyczna postać z całego seriali.

Ponadto jego związek z Sam'em. Jestem bardzo ciekawa, jak ciąża Beccy wpłynie na ich relacje. Och, żeby tylko zrobili drugi sezon.

ocenił(a) serial na 10
hellokitty1

Racja, jest uroczy i do tego taki... moralny! Ma serce we właściwym miejscu. Bardzo kibicuję jemu i Samowi, mogliby tworzyć tak szczęśliwą parę. Nie rozumiem tylko dlaczego chociaż jemu Sam nie powiedział prawdy, że nie jest ojcem dziecka Beccy.

ocenił(a) serial na 9
Kira91

Ja ich kocham. Ich związek jest taki niewinny i ciepły. Wzielam się za pisanie fanfika, bo muszę sama dopisać sobie szczęśliwe zakończenie^^
A na punkcie Grizza chyba zbzikowałam już :D

Kira91

Myślę, że nie powiedział dlatego, że Becca by sobie tego nie życzyła- nie chciała, by ktokolwiek wiedział kto jest biologicznym ojcem dziecka. Chciała, żeby wszyscy w miasteczku sądzili, że jest nim Sam.

ocenił(a) serial na 9
alicjatus

Dokładnie tak, to nie jego decyzja rozpowiadać kto jest biologicznym ojcem dziecka Beccki, musiałby z nią najpierw to ustalić itp., relacja jego i Grizza dopiero się rozwija, więc nie miałoby to do końca sensu. :(

ocenił(a) serial na 7
hellokitty1

ej no, trochę spoiler, ostrzeż chociaż :/...

ocenił(a) serial na 9
agus196

Przepraszam :( Zrobiłam to całkowicie nieświadomie.

hellokitty1

Aktora zaskoczyło, że stał się ulubieńcem fanów. Scenarzystów, którzy dali mu mało do roboty w tym sezonie tak samo.

ocenił(a) serial na 9
Dandylion

Jakby nie patrząc większość oszalała na jego punkcie :)

ocenił(a) serial na 7
hellokitty1

Spodobał mi się od pierwszych scen :P

ocenił(a) serial na 9
KarolinaMidian

Jest przeuroczy! Oby tylko potwierdzili, że będzie kolejny sezon, bo umrę :(

hellokitty1

Nie umieraj. Będzie.
https://www.youtube.com/watch?v=-PhGwD4JMfU

ocenił(a) serial na 9
ink1313

Hahaha. Widziałam i mega się cieszę!;)

ocenił(a) serial na 6
hellokitty1

Gdybym byla o polowe mlodsza, to bym sie zakochala w jego postaci ;) Bohater jednoznacznie pozytywny a przy tym nie irytujacy swoja doskonaloscia-to sie rzadko udaje. Oby tej postaci nie spieprzyli w drugim sezonie!

ocenił(a) serial na 8
hellokitty1

Też jestem fanką Grizza i jego związku z Samem :)

ocenił(a) serial na 9
pocachontasss

Ja totalnie zwariowałam na ich punkcie :( Teraz żeby jakoś zapełnić pustkę przed oby! drugim sezonem zaczęłam pisać fanfika^^
Na tumblr, czy Ao3 est wysyp tylko anglojezycznych niestety:( Więc się sama wzięłam za pisanie;)

hellokitty1

Grizz wygląda jak Ravgor. Przez to oglądanie serialu było dziwne, bo przez cały czas widziałem w nim Ravgora.

ocenił(a) serial na 8
hellokitty1

boże Grizz jest najlepszy, najciekawiej wykreowana postać.

hellokitty1

całe pozytywne zamieszanie z tą postacią jest o tyle ciekawe, że obserwujemy odchodzenie zainteresowania od postaci mrocznych na rzecz tych pozytywnych

kilka lat temu zauważyć można było że pociągają ludzi bardziej bohaterzy z ostrym, wręcz brutalnym charakterem a nawet i zachowaniem np. ile osób szalało za Lokim albo Theo Raeken z Teen Wolf albo na początku dość mrocznym Derek'iem Hale'm, a tylko dlatego że "dla mnie on się zmieni"
zmienia się dekada i wydaje mi się że kolejne nastolatki oczekują już całkiem co innego, jak widać po Grizz'ie

widać już nadchodzące zmiany w kolejnym pokoleniu i choć nie mam już 16 lat tylko 20, to postęp myślowy ewidentnie postępuje z roku na rok

więc cieszę się drodzy nastolatkowie że na najprzystojniejszego mężczyznę 2019 wybraliście Jungkook'a (choć nadal uważam że V jest bardziej przystojny) a teraz na najlepszego bohatera the Society Grizz'a

hellokitty1

A ja nie rozumiem fenomenu tej postaci. Dla mnie był strasznie nijaki, a jego związek z Samem wymuszony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones