PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454147}
7,7 698
ocen
7,7 10 1 698
The Spectacular Spider Man
powrót do forum serialu The Spectacular Spider-Man

odcinki ssm

ocenił(a) serial na 9

yoł czy jest jakaś możliwość oglądnięcia tego z tłumaczeniem ?

ocenił(a) serial na 10
hate_91

Chyba na animowane.net jest kilka odcinków. Do reszty są również napisy do ściągnięcia, wystarczy wyszukać w Google.

ocenił(a) serial na 9
deathmaster

a już sobie poradziłem ;) do 2 sezonu jest spoko lecz do 1 sezonu ciezko jest napisy dorwać tylko nieliczne są przetłumaczone )

ocenił(a) serial na 10
hate_91

No właśnie to jest najgorsze, bo bardzo bym chciała napisy do odcinka 7 i 9.

ocenił(a) serial na 9
deathmaster

jesli chodzi ci o 1 sezon to do 8 odcinka mam napisy moge przesłać :D ale do 7 nie , 1 sezon ogladnolem po angielksu ciezko było ale dalem rade :D teksty nie sa az takie trudne :D

ocenił(a) serial na 10
hate_91

Dzięki za propozycje, ale odcinek 8 nie jest dla mnie ważny. Interesują mnie napisy do odcinków z Goblinem, bo mimo prostych tekstów, to jego akurat czasem trudno mi zrozumieć przez ten skrzeczący głos, a to moja ulubiona postać jest :D Mam napisy po polsku do trzech ostatnich odcinków drugiego, ale nie mam do 7 i 9 z pierwszego sezonu. Do 7 jakoś sobie poradziłam, ściągnęłam napisy po portugalsku i na angielski przetłumaczyłam, ale do 9 nadal nie mogę znaleźć, nawet w innym języku.

ocenił(a) serial na 9
deathmaster

no właśnie 1 sezon tak po łebkach zrobiony a 2 sezon cały przetlumaczony np mam . Tak śmiesznie :D . No masz racje goblina jest cieżko zrozumieć , ale :D ja domyslałem sie dużo bo sytuacjach albo po odpowiedział bohaterów :D tez mozna jakos sie tego domyślić :D

ocenił(a) serial na 9
hate_91

a teak wg to masz jakies wiesci na teemat tego czy bd 3 sezon pajaczka ? bo nigdzie sie nie moge teg odokopac a jak dokopie sie to nie sprawdzone informacje .

ocenił(a) serial na 10
hate_91

Właśnie po wypowiedziach innych bohaterów orientuję się o czym gada Goblin, ale mimo to chciałabym napisy(choćby i po angielsku), by upewnić się, czy dobrze tłumaczę :D

Ostatnia informacja na ten temat 3 sezonu jaką przeczytałam była o tym, że Disney ma prawa do tej kreskówki, ale chyba na razie nie zamierza nic z nią zrobić :< I pewnie już nie zrobią, bo szykuje się kreskówka na podstawie serii Ultimate. Po co dwie o tym samym puszczane jednocześnie? Wielka szkoda. Chciałabym zobaczyć motyw z klonem Petera, HobGoblina i czerwonego symbiota, i... być może powrót Normana Osborna(to w szczególności!)

ocenił(a) serial na 9
deathmaster

no rzeczywiscie szkoda , ale ... zobaczymy co czas pokaże .

deathmaster

orientujecie sie moze kiedy ma byc premiera ultiamate spider-man ??

BlackShit

w styczniu 2012

deathmaster

Ja bym chętnie oglądał dwie. Skoda ze w polskiej nie pościli, wiem tyle ze kiedyś był taki monent ze leciały 2 seriale spajder-mena.

hate_91

Właśnie, dalej nie ma do tego napisów? Bo trudno mi było zrozumieć chociażby jeden odcinek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones