Nie rozumiem, jak mogli to zdjąć? To było dużo lepsze i zabawniejsze niż przeładowane i męczące Ultimate. Szczerze, pod względem scenariusza, niszczy nawet Spider-Man TASM (ustępuję złożonością kreski, z drugiej strony animacja jest lepsza). Sprytniej wprowadza kolejnych przeciwników, a konstrukcja fabuły jest płynna i...
więcejZe wszystkich animowanych spider-manów lubiłem tylko TASa i ewentualnie "Spider-Man and His Amazing Friends". Chociaż to drugie raczej zwykły sentyment. Z komiksem jestem na bieżąco zarówno "amazing" jak i "ultimate". Musiałem więc złapać się za pierwszy sezon. Jak wrażenia?
Wątpliwości?
Były. Szczególnie jak...
Od czasów 94. nie widziałam lepszej kreskówki o Spider-man'ie. Pamiętam, że jako kilkuletnia dziewczynka siadałam z bratem i z zapałem oglądałam latającego po Nowym Jorku bohatera. Szkoda mi było, że nie kontynuowali serii.
Jakieś trzy miesiące temu szukałam jakiegoś fajnego filmiku na YouTube i przypadkiem na...