PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772652}

Kleszcz

The Tick
6,9 1 669
ocen
6,9 10 1 1669
Kleszcz
powrót do forum serialu Kleszcz

Oglądalność

ocenił(a) serial na 8

Bardzo mi sie podoba ten serial. ktoś wie jak jest z oglądalnością ?? Jest na poziomie czy jest tragiczna ?? Co za tym idzie jestem bardzo ciekaw czy są szanse na drugi sezon. Ktoś się orientuje w tym temacie ?? ( w sumie już sam fakt że jednak kontynuowali po przerwie już coś świadczy bo gdyby oglądalnośc wybła wybitnie zła - porzucili by projekt po pierwszych 6 czy tam 7 odcinkach. Ogólnie tak się boje o oglądalnośc bo nie jest to dosyć dobrze znana marka to raz a dwa - mamy przesyt produkcji superhero i wielu ludzi może nie wyczaić że ten twór jest inny ( stawiający bardziej na komedie niż epicką opowieść SH ) wrzucając go do worka seriali superhero i zwyczajnie ominąć...

mordarg

The Tick znalazł się na 5. miejscu najchętniej oglądanych seriali na Primie (właściwie to 4., ponieważ dwa miejsca to jeden serial -> http://www.indiewire.com/2018/01/amazon-ratings-most-watched-original-shows-2017 -grand-tour-sneaky-pete-1201912737/), a 17 stycznia zamówili 2 sezon, będzie 10 odcinków i przewidziana premiera w 2019 r. ;)

ocenił(a) serial na 8
96sheila96

Serio 2gi sezon juz zamówiony?! :D Na wiki nic na ten temat znalesc nie mogłem dzięki za dobre info ; )

mordarg

jest na angielskim Wiki :D

ocenił(a) serial na 8
96sheila96

faktycznie - to nowość bo dam se łeb uciąć że jeszcze jakiś krótki czas temu tego nie było i się mega wahałem czy zaczynać wgl 1 sezon :P A tu taka niespodzianka ;P Super

mordarg

jest juz 1 odc 2 sezonu do znalezienia w sieci

ocenił(a) serial na 8
miko1980

napisów PL nie ma jeszcze ?

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Szkoda że tylko dwa sezony i trzeciego już raczej chyba nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones