serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

The Trip

2010
7,3 64
oceny
7,3 10 1 64
Serial ten to improwizowany sitcom opowiadający o Steve, aktorze (w tej roli Steve Coogan) przeżywający chwilowy zastój w karierze. Podejmuje się on roli krytyka... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
The Trip zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Serial ten to improwizowany sitcom opowiadający o Steve, aktorze (w tej roli Steve Coogan) przeżywający chwilowy zastój w karierze. Podejmuje się on roli krytyka kulinarnego, który pracuje podróżując po Wielkiej Brytanii i odwiedza różne miejscowe restauracje (tytuł każdego odcinka pochodzi właśnie od nich). Dołącza do niego przyjacieleSerial ten to improwizowany sitcom opowiadający o Steve, aktorze (w tej roli Steve Coogan) przeżywający chwilowy zastój w karierze. Podejmuje się on roli krytyka kulinarnego, który pracuje podróżując po Wielkiej Brytanii i odwiedza różne miejscowe restauracje (tytuł każdego odcinka pochodzi właśnie od nich). Dołącza do niego przyjaciele (Rob Brydon), który pomaga mu uporać się z samotności po zakończeniu długotrwałego związku uczuciowego. Bohaterowie uprzyjemniają sobie posiłki rozmowami o kobietach i filmach.

studio
Arbie / Baby Cow Productions / British Broadcasting Corporation (BBC) / więcej
tytuł oryg.
The Trip
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

https://www.youtube.com/watch?v=K9bPJmy68Rs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones