The Umbrella Academy
powrót do forum 3 sezonu

Czuję niedosyt

ocenił(a) serial na 7

Dobra, każdy się rozpisuje na temat Vanyii/Victora (moim zdaniem słaby aktor niezależnie od płci, ale żebym nie została nazwana przypadkiem homofobem Klaus wymiatał po całości, nawet lepiej od piątki), ale mnie nurtuje kilka pytań:
-Gdzie jest żona nr jeden?
-jak się ogólnie toczyły te wcześniejsze apokalipsy, o których mówił ojciec, jak się stało, że w ich świecie nastąpiła apokalipsa?
-jak ta jego kochanka znalazła się na księżycu i dlaczego była przetrzymywana tam, a nie na ziemi?
-czy biuro dalej istnieje?
-czy Pogo i mama dalej istnieją?
- czy przyszywany dzieciak Diego został przywrócony do życia, a jak tak to jest szczęśliwy? Bo moim zdaniem młody zasługiwał na lepsze zakończenie - olany przez prawdziwą matkę, poczuł odrobinę ojcowskiej miłości i KAPUT, nie ma dzieciaka - nie ma problemu ech...
- czy wtedy to Allison stąpnęła na gwiazdkę,dlatego piąty był założycielem? a jak stało się na odwrót to czy Allison jest założycielką uniwersów?
-no i główne pytanie - czym była w końcu ta energia, co powodowała, że laki tak nagle zachodziły w ciąże?

Nid15

Ja najbardziej czuję niedosyt, że niektórzy bohaterowie z tej nowej akademii zniknęli tak szybko. W ogóle jakby ich nie było. Trochę bez sensu poczułam wprowadzenie nowych postaci, które myślałam, że będą głównymi bohaterami, a potem pozbycie się ich

ocenił(a) serial na 8
Nid15

Nic nie wyjaśnili a wg mnie sprawa jest prosta, wygląda to na jakieś zabawy w stylu tworzenie świata Ala matrix przez.istoty pozaziemskie dla ludzi i każda.jedna apokalipsa to jakiś micro reset,.który za każdym razem coś zmienia na gorsze mimo "powiedzmy dobrych" chęci projektanta ale i tak nieuchronnie prowadzi to do katastrofy dlatego stary nr 5 powiedział młodemu żeby nic nie.robil i nie.ratowal tego świata bo nie warto przedłużać tej zabawy w nieskończoność...

BEN_4

Miałem dokładnie takie same przemyślenia i byłem ciekaw czy ktoś jeszcze myśli podobnie :)

ocenił(a) serial na 8
BEN_4

Faktycznie coś w tym jest, jednak co do numer 5, pragnę przypomnieć że młodemu odrosła ręka, stary z kapsuły jej nie miał. Być może jest to jakieś nawiązanie do tego, że jednak cos udało mu się zmienić, że coś podziało się inaczej niż w przypadku życia starszego numeru 5. Można to jeszcze tłumaczyć tak że znowu straci tą rękę, jednak umówmy się, mało prawdopodobne jest to że coś takiego się stanie, raczej nie trzymałoby to się kupy.

Nid15

Pozabijane członków akademii Sparrow było zaskoczeniem. Byłam pewna, że zabawią dłużej. Zastanawiała mnie też kwestia Christophera czyli tej kostki, ale już się chyba nie wyjaśni czym to coś było i jak zostało członkiem Wróbelków.

ocenił(a) serial na 8
Ivelise

randomowa byla ta kostka jak i caly sezon 3 :D nijak sie mial do sezonu drugiego, gdzie imo sezon 2 rozwalil pierwszy pod wzgledem nowych pomyslow czy fabuly, w trojce najlepiej zapamietam dziewczyne Luthera, bardzo pozytywna i kochana postac :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones