PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841123}

The Walking Dead: Nowy Świat

The Walking Dead: World Beyond
5,1 1 327
ocen
5,1 10 1 1327
The Walking Dead: Nowy Świat
powrót do forum serialu The Walking Dead: Nowy Świat

Monument

ocenił(a) serial na 6

Mam nadzieje, że spin off będzie bardziej udany niż ostatnie sezony ftwd.

Punisher14pl

Możesz pomarzyć, tamte to zwyczajne ścierwo się zrobiło to jeszcze więcej kręcą tego. Ani budżetu, ani pomysłu, wszystko rozwleczone i nijakie. Materiału mają na max 6 odc, a kręcą po 16

ocenił(a) serial na 6
Wolfman_PL

Nigdy nic nie wiadomo, trzeba poczekać

Wolfman_PL

Jeszcze gorzej jak doszedł Morgan. Zrobili go niby nieśmiertelne przez czerwone oczy i na luzie omija truchlaki. Co to ma być ja się pytam?

Punisher14pl

FTWD to padaka

użytkownik usunięty
Pawelczak123

6 Sezon bije na głowę prawie cały 10 sezon TWD, oprócz odcinka 22, ale to dlatego, że jest bezpośrednio o Neganie, a o TWDWB nie ma co dyskutować, bo to serial typowo do kasacji. Kiepskie dialogi, zero charyzmatycznych postaci, no i Teen Drama. Jedna wielka masakra.

ocenił(a) serial na 4
Punisher14pl

W mojej opinii, tak jak 5 sezon to było nieporozumienie tak obecny 6 sezon FTWD jest naprawdę dobry jak na razie, na pewno lepszy od tego spin-offu który jest no....zły......i wygląda jak produkcja stworzona przez the cw nie mówiąc o do bólu stereotypowych nijakich postaciach, bo przecież musieli na siłę stworzyć zbędny spin-off z nastolatkami w głównej roli.

ocenił(a) serial na 4
Punisher14pl

This didn't age well

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones