PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 605
ocen
7,8 10 1 172605
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

schodzi na psy!

ocenił(a) serial na 10

Ten serial staje się coraz bardziej głupszy oto kilka powodów:

ocenił(a) serial na 6
ampilifer

Gdzie te powody?

Tortuga033

chyba my mamy je wymienic :P

ocenił(a) serial na 10
ampilifer

oj przypadkowo enter mi się wcisnoł Ten serial staje się coraz bardziej głupszy oto kilka powodów: 1. Akcja staje się strasznieeee wolna, cały 2 sezon praktycznie pierdzieli w stołek, a 3 sezon to jest już jakiś żart :) Całe 40 min jak jadą po amunicje był po prostu nudny i bezsensowny rozumiem 10 min by to trwało na serialu, ale nie 40! Za to spotkanie z Morganem ciekawe było :) 2. Postacie ciągle się zmieniają oto 2 przykłady: Rick przez 2 odcinki miał jakieś wizje i potem cudowne uzdrowienie w serialu i ten wątek nie jest już poruszany dalej z tym nie ma 2 przykład jak tych 2 wypuściło Andrea to byłem pewny że dostaną kulke w łeb, ale może to dlatego ze Gubernator pomyślał o tym że mogła by go w śnie zaciukać ;) 3. Brakuje już pomysłow odcinek z tą amunicją i wielkim spotkaniem z gubernatorem to po prostu wciskanie na siłe odcinka ;) 4. Jak Carl uratował tą 5 osobową grupke, ale jedna była ugryziona minął rok od zaraz, a ten "PROSZE NIE ZABIJAJCIE JEJ" no sory, ale było wiadome zamieni się w to coś ::) :P

ocenił(a) serial na 1
ampilifer

Olaboga. Jeden powód głupszy od drugiego. Natomiast piąty rozbawił mnie doszczętnie. Została chyba przedstawiona normalna, zdrowa reakcja normalnej, zdrowej osoby. Żona faceta została ugryziona; żona, którą — jak podejrzewam — kochał. Szok, niedowierzanie, a może nawet i trochę wyparcia. Czego Ty się spodziewałeś? Kwestii "muhahaha, szybko, walnij jej kulkę w głowę, nie mamy czasu do rana"?

ocenił(a) serial na 10
nietuzinkowo

Nie po prostu po roku to jakoś do tego powinni się przyzwyczaić chyba nie chcieli żeby wstała 2 raz: P

ocenił(a) serial na 1
ampilifer

Nie każdy ma wystarczająco silną psychikę, żeby, ot tak, pogodzić się ze stratą bliskiej — podkreślam: BLISKIEJ — osoby. Ludzie przecież różnie reagują. A argument dotyczący minionego roku uważam za bezsensowny. Co to ma do rzeczy...?

ocenił(a) serial na 10
nietuzinkowo

sorry carl, który zabił własną matke bez wahania bo wiedział że skróci jej cierpienia, a ten typek kilka ładnych latek starszy od carla i najchętniej chciałby ją zostawić aż wróci i wszystkim flaki rozpruła :)

ocenił(a) serial na 1
ampilifer

Carl zachował się bardzo dojrzale, ale tak jak pisałam wyżej: nie każdy reaguje tak samo. Weźmy na przykład takiego Gubernatora. Córka mu się przemieniła, a on i tak ją trzymał. Albo Andrea i jej siostra. Wprawdzie zastrzeliła ją, ale pierwsze pozwoliła się jej przemienić. Różni ludzie = różne reakcje.
Dla mnie byłby nierealny fakt, że każdy w serialu potrafiłby, ot tak, sobie poradzić ze stratą drugiej osoby. Tak mamy zaserwowaną jakąś różnorodność i to jest właśnie fajne.

użytkownik usunięty
ampilifer

W 1 sezonie dobrze zagospodarowana była niemal każda minuta. Potem bywało z tym różnie, aczkolwiek nie wpływa to negatywnie na moją ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones