PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436483}
8,1 179
ocen
8,1 10 1 179
The Whitest Kids U Know
powrót do forum serialu The Whitest Kids U Know

żadnych komentów?!

ocenił(a) serial na 10

Ci kolesie to cholerni nowi Pythoni :D

ocenił(a) serial na 7
szuwarcia

Każdy odcinek jest tak super-hiper-mega-jak-kto-woli, że głowa mała, cały czas mnie czymś powalają, szczęka ląduje na podłodze i z niecierpliwością czekam na coś nowego.

Wieelki szacun dla Trevora (no i Zacha) za tyle świetnych pomysłów. ;d

ocenił(a) serial na 10
elewejtor

no baa! :D kto by pomyślał, że żeby zdobyć największy diament świata trzeba zmusić do pokazania penisa na Mount Everest!? xD

i te rozbijające, wypowiadane od niechcenia teksty typu "Hi, honey, how was Mount Everest?" xD

osobiście rozbija mnie też Timmy. bezwzględnie i zawsze! :D

ocenił(a) serial na 9
szuwarcia

Fakt, są świetni. Kto by wpadł na pomysł z reklamą napoju winogronowego, którego maskotką będzie "Grapist who grapes kids in the mouth"?;))) Chapeau bas!

ocenił(a) serial na 10
kakophonia

Jakie to jest genialne. Tyle świetnych pomysłów. Obejrzałem już dwa i pół sezonu i nadal nie mam dosyć! Dawno nie widziałem czegoś tak powalająco śmiesznego. Fuck! Każdy skecz to klasyka!

szuwarcia

a wiecie, że są ludzie, którzy tego nie kumają? :D

ocenił(a) serial na 8
wieniedikt

no skecze są świetne, każda osoba jest tam świetne wg mnie, jeden świetnie robi za kobiety, inny świetnie udaje przygłupa, timmy miażdży i jest b. charakterystyczny, trevor prawdziwy samiec alfa stada ;p.
w stanach są całkiem popularni, a u nas tylko dwa tematy :) ahh hipsterzy by nas uważali za cool gości ;)

wieniditkt, może angielskiego nie kumają :)

miqel10

Angielski kumają, dowcipu absolutne nie kumają. Żeby było zabawniej Monty Pythona tak, inne abstrakcyjne też. WKUK nie trafia szerzej. Znam jedną osobę wśród znajomych, której się podobali :]

Z innej beczki - obejrzałem trzy odcinki "Breaking In" z Trevorem i się załamałem. Puka w dno od dołu :|
Czy któryś z chłopaków nagrywa coś fajnego? Zach?

ocenił(a) serial na 10
szuwarcia

ludzie nie wiedzą, co dobre :D uwielbiam WKUK.... jednym z moich ulubionych był sezon 5 odcinek 3.... i skecz o John'ie Williams'ie... hahhahaha bom bom bom bom bom

ocenił(a) serial na 8
szuwarcia

jestem fanem

ocenił(a) serial na 10
szuwarcia

Teached a Whale to Jump Out of It's Tail to jeden z moich najulubieńszych. "What the f*** is wha-hale?" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones