PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801483}
6,5 2 084
oceny
6,5 10 1 2084
Tidelands
powrót do forum serialu Tidelands

W intro całego serialu naga laska-modelka rozwala rybaka. Wyłupuje mu oczy. Wiesza na dziobie.

Inna scena.
Śliczna laska, bez zarysowanej buzi, rozwala w więzieniu (albo to zakład poprawczy) dwie większe od siebie babska. Nauczyła się trenować muay thai w takich warunkach?

Już same takie wstawki, w dodatku na wstępie, by widz wiedział czego się spodziewać, ustawiają całą historię. Dorastający chłopcy lubią takie klimaty z dominującymi nagimi modelkami, ale zazwyczaj w takich historyjkach wiele sensu ni mo. Trzeba to zaszufladkować obok Avengersów, X-Menów i innych komiksów dla nastolatków. Nie widzę innego wyjścia.

per333

dzięki za opinię, właśnie chciałem zapytać czy dziewczyny się rozbierają, super, teraz na pewno obejrzę ;-)

ocenił(a) serial na 7
per333

Sceny nagości i przemoc w tym serialu nie muszą występować a historia dalej była by ciekawe, gdybyś zobaczył serial wiedziałbyś, że obie sceny są dość istotne dla całej fabuły i o dziwo: logicznie są wyjaśnione :D

Ciubas

Taa, bo to syreny o nadludzkiej sile. Powtórzę: to historia dla nastoletniego odbiorcy. Coś jak komiksy Marvela. Bez lasek-modelek nie mogło się obejść.

per333

Do połowy serialu mamy sporo cycków i sexu w ubraniach :D Ale to miało w zamierzeniu zwiększyć oglądalność. A co do walki itp to tidelandsi mają to w genach bo to potomkowie syren. Fantasy takie. Yeah fani X-man itp rozumieją :D

per333

Pilot jest tak nudny, że nie kusi mnie coś na oglądanie kolejnego odcinka.

czlowiekfrank

Same ładne widoki, cycki i australijski Nick Fury to za mało, żeby mnie przyciągnąć do telewizora.

ocenił(a) serial na 3
per333

Zobaczyłem pierwszy odcinek. Gdyby to były brzydkie, stare baby i brak byłoby scen seksu nikt z "siódemkujących" by tego placem nie tknął. Zdjęcia, scenografia mogą być, ale scenariusz naiwny. Bawi mnie jedynie australijski akcent :) Mocna trójka za pierwszy odcinek - zobaczę co rodzina powie, mi nie gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones