PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036416}
6,3 7
ocen
6,3 10 1 7
Tierra de esperanza
powrót do forum serialu Tierra de esperanza

Fajny ale...

ocenił(a) serial na 7

Początek mi się podobał ale potem zrobiło się jakoś za spokojnie ,nudno ..
Dopiero ostatnie 15 odcinków oglądałam z wielką ciekawością i nie mogłam się oderwać .
Serial jest krótki więc szkoda ,że przez cały czas nie był taki dynamiczny .
Zakończenie poprawne, banalne jak w 90% telek .Można było zrobić jakies 5 lat później i więcej pokazać ;)

Co do obsady :
Palacios mi nie pasuje na impulsywnego amanta za którym każda lata .. dużo bardziej widziałabym w tej roli np. Cristiana dela Fuente .Palacios to dla mnie bardziej taki sympatyczny wesolek,ciepłe kluchy a nie twardziel ..mimo wszystko dał radę .
Carolina Miranda mega mnie drażnila w ,,Mujer del DIablo '' ale tutaj bardzo mi się podobala .
Nie dość,że wyglądała pięknie to wydawała mi sie wręcz stworzona do roli Marii Teresy .
Luis Roberto Guzman jako czarny charakter.. strzał w 10 ! Był genialny !
Zobaczyłam też sporo nowych twarzy i byłabym zachwycona gdyby aktorka grająca Valentine jeszcze gdzieś sie pojawiła :)
Ogolnie obsada na plus.

pati1109

Aktorka grająca Valentinę pokaże się jeszcze w dużej ilości telenowel, gdyż jest córką pary - producenta José Alberto Castro (prod. tej właśnie telki, Rubi, Teresy itp) oraz aktorki Angélicki Rivery. I zważywszy na te rodzinne koneksje, tata obsadza córkę w swoich telenowelach

pati1109

nie wiem czy oglądałaś La Tormentę z 2005, jeśli nie, to tam zobaczysz pierwowzór - prawdziwego amanta - Christiana Meiera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones