SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Timmy i przyjaciele

Timmy Time
2009
10 min.
6,3 631
ocen
6,3 10 1 631
81
chce zobaczyć
Timmy, mały baranek wraz z przyjaciółmi spędza czas w przedszkolu. Razem uczą się wielu nowych umiejętności, by lepiej poznać świat. Bohaterów odróżnia od siebie nie... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Timmy i przyjaciele zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Timmy, mały baranek wraz z przyjaciółmi spędza czas w przedszkolu. Razem uczą się wielu nowych umiejętności, by lepiej poznać świat. Bohaterów odróżnia od siebie nie tylko wygląd zewnętrzny (każdy jest innym zwierzątkiem), ale również charakter. Kaczka Yabba, świnka Paxton, kot Mittens oraz reszta napotykają wiele problemów, zTimmy, mały baranek wraz z przyjaciółmi spędza czas w przedszkolu. Razem uczą się wielu nowych umiejętności, by lepiej poznać świat. Bohaterów odróżnia od siebie nie tylko wygląd zewnętrzny (każdy jest innym zwierzątkiem), ale również charakter. Kaczka Yabba, świnka Paxton, kot Mittens oraz reszta napotykają wiele problemów, z którymi muszą się zmierzyć. Czapla Harriet i sowa Osbourne uczą ich zasad życia w społeczeństwie, pokazują jak się dzielić z innymi oraz pomagać sobie w potrzebie.

studio
Aardman Animations
tytuł oryg.
Timmy Time
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przyznaje bez bicia ze uwielbiam ten serial. Wspaniały lek na zły humor . Sam Timmy powala plastyka ruchów i mimika co nie jest łatwe do zrobienia w przypadku postaci z plasteliny.
  Uwielbiam.....

  2
  • Świetny !!!

   frankowski ocenił(a) serial na 9

   Genialny !!! Moje dziecko uwielbia oglądać Timmy'ego a ja przy okazji korzystam i też mam świetną zabawę :-) Kapitalna animacja i pomysły scenariuszowe.

  • Czemu nie mogę oceniać niektórych odcinków? Zróbcie coś z tym, proszę.

   • achhh.. :)

    life_is_brutal ocenił(a) serial na 9

    słodki timmy z baranka Shauna :D
    obejrzałam jeden odcinek przypadkiem i muszę powiedzieć że jest świetny..
    jeśli ktoś lubi baranka Shauna to polecam i to :D
    9/10 :D

   • Przesłodki

    użytkownik usunięty

    Postać Timmy'ego wymiata. Piosenka na początku jest w polskiej wersji jeszcze lepsza niż w oryginale. A beczenie Timmy'ego jest kultowe. Pomysły superowe, zawsze z jakimś morałem. Mam 30 lat a bawię się jak dziecko! 10/10! Beeeeee;)