Przede wszystkim zacznę od tego, że wielu ludzi narzeka, jak to straszliwie się zawiodło na tym serialu. Pokrywa się to z notowaniami oglądalności, które z tygodnia na tydzień nieubłaganie leciały w dół. A jednak mi serial bardzo przypadł do gustu. Może dlatego, że każdy odcinek oglądałem wraz z całą rodziną. I to jest...
więcejOgólnie serial całkiem ciekawy, zakończenie bardzo eleganckie, ale wypowiedzi głównego
bohatera ... straszne
-Jake? Jake, JAKE! Jake. JAKE! JAKE!!!! Jake? Jake, Jake? Come on buddy. Jake? JAKE!!!
-I have no choice! Jake come on buddy. JAKE! Jake, Jake? Jake. Jake! Jake, Jake! Jake?
.... i tak cały serial
To połączenie: "Zdarzyło się jutro" z "24 godziny" (sobowtór Jacka Baura jako stary człowiek i jeszcze może) a wszystko podane w stylu Paulo Coelho.
Banał banałem popędza banał.
Mamy dziecko autystyczne(czy na pewno?) dziecko które jest jednocześnie medium i telepatą, które mimo że żyje w oderwaniu od rzeczywistości...