SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2019 1 godz. 10 min.
7,0 4 327
ocen
7,0 10 1 4327
1 528
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"817405","linkUrl":"/serial/Toy+Boy-2019-817405","alt":"Toy Boy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/74/05/817405/7894796.2.jpg"}
Tancerz erotyczny zostaje oskarżony o zabicie męża swojej kochanki. Mężczyzna z pomocą młodej prawniczki próbuje ustalić, kto chce go wrobić w morderstwo.
{"seasons":[1]}
13
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Toy+Boy-2019-817405/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/817405","link":"/serial/Toy+Boy-2019-817405/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/817405","link":"/serial/Toy+Boy-2019-817405/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Młody i przystojny Hugo Beltrán (Jesús Mosquera) pracuje jako tancerz erotyczny w klubie Inferno. Dotychczasowe życie striptizera ulega zmianie, kiedy pewnego dnia budzi się on obok spalonego ciała mężczyzny. Policja identyfikuje denata jako męża jego kochanki Macareny Mediny (Cristina Castaño). Po niesprawiedliwym procesie Hugo zostajeMłody i przystojny Hugo Beltrán (Jesús Mosquera) pracuje jako tancerz erotyczny w klubie Inferno. Dotychczasowe życie striptizera ulega zmianie, kiedy pewnego dnia budzi się on obok spalonego ciała mężczyzny. Policja identyfikuje denata jako męża jego kochanki Macareny Mediny (Cristina Castaño). Po niesprawiedliwym procesie Hugo zostaje uznany za winnego zabójstwa i trafia do więzienia. Po siedmiu latach mężczyznę odwiedza młoda prawniczka Triana Marín (María Pedraza), która oferuje mu pomoc. Kobieta uzyskuje unieważnienie poprzedniego wyroku, dzięki czemu Beltrán warunkowo wychodzi na wolność i ma szansę udowodnić swoją niewinność. Mężczyzna nie ufa nowej znajomej, ale postanawia wspólnie z nią znaleźć prawdziwego mordercę. Życie pozostałych tancerzy erotycznych pracujących w klubie Inferno również jest burzliwe. Właściciel lokalu Iván (José de la Torre) to zwolniony policjant. Pochodzący z rybackiej rodziny Jairo (Carlo Costanzia Flores) od czasu wypadku na morzu nie mówi, a taniec stanowi dla niego formę ekspresji. Mężczyzna uprawia prostytucję, choć się nią brzydzi. Odnajduje bratnią duszę w Andrei (Juanjo Almeida).  Kubańczyk Germán (Raudel Raul Martiato) żyje chwilą, nie dbając o przyszłość. Ten muskularny Mulat ma dzieci z różnych związków, ale cieszy się swobodą ograniczoną jedynie przez czynniki ekonomiczne. Najmłodszy Óscar (Carlos Scholz) dopiero zaczyna karierę striptizera, dlatego ekscytuje go nocne życie.

studio
Plano a Plano
inne tytuły
Zanim zdecydowano, że Jesús Mosquera zagra striptizera Hugo Beltrána, był rozważany do jednej z mniejszych ról.
W ramach przygotowań do roli striptizera Hugo Beltrána Jesús Mosquera uczęszczał na zajęcia aktorskie, taneczne, przeszedł na specjalną dietę i odbył trening fizyczny.
Przygotowując się do roli striptizera Jaira, Carlo Costanzia przeszedł na specjalną dietę, odbył trening fizyczny pod okiem osobistego trenera Sergiego Thompsona, ćwiczył taniec i przez osiem miesięcy uczył się języka migowego.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie warto, strata czasu i nerwów

  Daniel8919 ocenił(a) serial na 3

  Moja subiektywna ocena jest niestety mocno słaba. Początkowo rzeczywiście bardzo podobał mi się serial, ale im dalej w las, tym gorzej. Rozwleczone do granic wytrzymałości. Nie dość, że az 13 odcinków na tak przewidywalną historię, to jeszcze każdy odcinek ponad godzinę. Szkoda ... więcej

 • Toy Boy serial Netflix

  olalewko23 ocenił(a) serial na 7

  Cisza tutaj o tym serialu. Myśle, że zyska on popularność za jakiś czas. Polecam fanom hiszpańskich seriali. Jak komuś podobała się Szkoła dla Elity czy choćby Dom z papieru to myśle, że i Toy Boy będzie się podobał. Główny aktor trochę drętwy jak dla mnie, ale generalnie spoko się oglądało.

 • Biedna Maria

  mootyleq ocenił(a) serial na 5

  Nigdy nie dotarła do 2 sezonu serialu w których grała ;)

  9
  • sezon 1 nie do obejrzenia!

   maniaknetflixa ocenił(a) serial na 3

   Na początku zapowiadało się naprawdę ciekawie, ale później? MASAKRA. Obejrzałam tylko po to, żeby utwierdzić się w tym kto jest wszystkiemu winien. Męczący, momentami żenujący i mocno oklepany serial. NIE POLECAM.

   12
   • sezon 1 Rozwleczone, naciągane, nudnawe, niewiarygodne

    mrsbutlerxx

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

    2
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.