Najlepsze tytuły, które zarażą Was wakacyjnym klimatem

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Najlepsze+tytu%C5%82y%2C+kt%C3%B3re+zara%C5%BC%C4%85+Was+wakacyjnym+klimatem-137804
Najlepsze tytuły, które zarażą Was wakacyjnym klimatem
Na Netflix można już oglądać serial "White Lines", który przeniesie Was na plaże Ibizy. By przedłużyć Wam tę przyjemność, przygotowaliśmy ranking podobnych produkcji, które obsypią Was słońcem, splendorem i wakacyjnym klimatem.

Dajcie znać, co wybieracie. 

***

3. sezon zabiera nas na wybrzeże Panamy
1
plakat filmu Dom z papieru

Dom z papieru

La casa de papel
43 min.
8,2 201 685 ocen społeczności 27 648 chce zobaczyć
W 3. sezonie Profesor i spółka łączą siły, aby uwolnić Rio. Tym razem planują brawurowy i niebezpieczny napad na Bank Hiszpanii.


2
plakat filmu Tamte dni, tamte noce

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
12 min.
7,7 117 301 ocen społeczności 35 650 chce zobaczyć
Włoskie lato 1983 roku. Elio, dojrzały jak na swój wiek siedemnastolatek, spędza wakacje w rodzinnej willi. Czas beztrosko upływa mu na przepisywaniu i graniu utworów muzyki klasycznej, czytaniu lub flirtowaniu ze swoją przyjaciółką. Pewnego dnia jak co roku w willi pojawia się stażysta Oliver, czarujący, amerykański doktorant mający pomagać ojcu Elio, wybitnemu profesorowi. Pośród skąpanych w słońcu, zachwycających krajobrazów Elio i Oliver odkrywają uderzające do głowy piękno budzącego się pożądania, które na zawsze odmieni ich życie.


3
plakat filmu Outer Banks

Outer Banks

50 min.
7,4 8 581 ocen społeczności 2 386 chce zobaczyć
To opowieść o dojrzewaniu grupy bliskich przyjaciół z malowniczych wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Po huraganie wyspy zostają pozbawione prądu na cały sezon wakacyjny. Uruchamia to łańcuch zdarzeń, który zmusza grupę nastolatków do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Poszukiwania zaginionego ojca lidera grupy, zakazane romanse, gra o wysoką stawkę i narastający konflikt między Pogues i jej rywalami - to będzie niezapomniane lato.


4
plakat filmu Już nie żyjesz

Już nie żyjesz

Dead to Me
30 min.
7,2 22 570 ocen społeczności 5 499 chce zobaczyć
Jen to sardoniczna wdowa, która za wszelką cenę chce rozwiązać zagadkę niedawnego morderstwa swojego męża. Judy jest optymistyczną i odrobinę zwariowaną kobietą, która ostatnio również przeżyła tragiczną stratę. Pomimo swoich kompletnie rozbieżnych osobowości, kobiety zaprzyjaźniają się po spotkaniu na sesji grupy wsparcia. Choć ich przyjaźń kwitnie w otoczeniu wina, ciasteczek i wspólnych ulubionych seriali, Judy desperacko stara się ochronić Jen przed poznaniem szokującej prawdy, która mogłaby zniszczyć jej życie.


5
plakat filmu Mamma Mia! Here We Go Again
6,8 63 958 ocen społeczności 12 798 chce zobaczyć
Sophie spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny – Rosie i Tanyą. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż Donny oraz jej byli partnerzy. Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.


6
plakat filmu Żona na niby

Żona na niby

Just Go with It
57 min.
6,8 140 945 ocen społeczności 10 335 chce zobaczyć
Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości.  


7
plakat filmu Toy Boy

Toy Boy

8 min.
6,7 10 919 ocen społeczności 2 347 chce zobaczyć
Tancerz erotyczny zostaje oskarżony o zabicie męża swojej kochanki. Mężczyzna z pomocą młodej prawniczki próbuje ustalić, kto chce go wrobić w morderstwo.


8
plakat filmu Błękitna fala

Błękitna fala

Blue Crush
44 min.
6,1 9 225 ocen społeczności 1 803 chce zobaczyć
Anne Marie Chadwick ma tylko jedną pasję – surfing. Miłość do sportu o mało nie przypłaciła życiem, kiedy ulegała poważnemu wypadkowi. Obecnie przygotowuje się do ważnych zawodów. W treningach pomagają jej przyjaciółki oraz młodsza siostra. Pewnego dnia Anne spotyka przystojnego futbolistę. Będzie musiała pogodzić przygotowania z utrzymywaniem związku z mężczyzną, a także pokonać lęk, który tkwi w jej głowie od czasu wypadku.


9
plakat filmu Zabójczy rejs

Zabójczy rejs

Murder Mystery
37 min.
5,8 59 512 ocen społeczności 3 407 chce zobaczyć
Nowojorski policjant zabiera swoją żonę na dawno obiecaną podróż po Europie. Przypadkowo spotkany na pokładzie samolotu tajemniczy mężczyzna zaprasza ich na prywatne spotkanie rodzinne na Super Jachcie należącym do leciwego miliardera Malcolma Quince'a. Kiedy Quince zostaje zamordowany, małżeństwo staje się głównymi podejrzanymi w śledztwie.


10
plakat filmu Ibiza

Ibiza

34 min.
5,1 11 281 ocen społeczności 1 114 chce zobaczyć
Harper jedzie do Hiszpanii na ważne służbowe spotkanie. Zabiera jednak ze sobą imprezowe koleżanki, które przekonują ją, że lepszym pomysłem będzie flirt ze znanym DJ-em.