Najlepsze tytuły, które zarażą Was wakacyjnym klimatem

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Najlepsze+tytu%C5%82y%2C+kt%C3%B3re+zara%C5%BC%C4%85+Was+wakacyjnym+klimatem-137804
Najlepsze tytuły, które zarażą Was wakacyjnym klimatem
Na Netflix można już oglądać serial "White Lines", który przeniesie Was na plaże Ibizy. By przedłużyć Wam tę przyjemność, przygotowaliśmy ranking podobnych produkcji, które obsypią Was słońcem, splendorem i wakacyjnym klimatem.

Dajcie znać, co wybieracie. 

***

3. sezon zabiera nas na wybrzeże Panamy
1
plakat filmu Dom z papieru
SERIAL
La casa de papel
4 sezony
43 min.
2017
8,3 187 390 ocen społeczności
27 605 chce zobaczyć
W 3. sezonie Profesor i spółka łączą siły, aby uwolnić Rio. Tym razem planują brawurowy i niebezpieczny napad na Bank Hiszpanii.


2
plakat filmu Tamte dni, tamte noce
FILM
Call Me by Your Name
12 min.
2017
7,7 109 673 oceny społeczności
35 525 chce zobaczyć
Włoskie lato 1983 roku. Elio, dojrzały jak na swój wiek siedemnastolatek, spędza wakacje w rodzinnej willi. Czas beztrosko upływa mu na przepisywaniu i graniu utworów muzyki klasycznej, czytaniu lub flirtowaniu ze swoją przyjaciółką. Pewnego dnia jak co roku w willi pojawia się stażysta Oliver, czarujący, amerykański doktorant mający pomagać ojcu Elio, wybitnemu profesorowi. Pośród skąpanych w słońcu, zachwycających krajobrazów Elio i Oliver odkrywają uderzające do głowy piękno budzącego się pożądania, które na zawsze odmieni ich życie.


3
plakat filmu Outer Banks
SERIAL
1 sezon
54 min.
2020
7,3 5 667 ocen społeczności
1 546 chce zobaczyć
To opowieść o dojrzewaniu grupy bliskich przyjaciół z malowniczych wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Po huraganie wyspy zostają pozbawione prądu na cały sezon wakacyjny. Uruchamia to łańcuch zdarzeń, który zmusza grupę nastolatków do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Poszukiwania zaginionego ojca lidera grupy, zakazane romanse, gra o wysoką stawkę i narastający konflikt między Pogues i jej rywalami - to będzie niezapomniane lato.


4
plakat filmu Już nie żyjesz
SERIAL
Dead to Me
2 sezony
30 min.
2019
7,2 20 501 ocen społeczności
5 162 chce zobaczyć
Jen to sardoniczna wdowa, która za wszelką cenę chce rozwiązać zagadkę niedawnego morderstwa swojego męża. Judy jest optymistyczną i odrobinę zwariowaną kobietą, która ostatnio również przeżyła tragiczną stratę. Pomimo swoich kompletnie rozbieżnych osobowości, kobiety zaprzyjaźniają się po spotkaniu na sesji grupy wsparcia. Choć ich przyjaźń kwitnie w otoczeniu wina, ciasteczek i wspólnych ulubionych seriali, Judy desperacko stara się ochronić Jen przed poznaniem szokującej prawdy, która mogłaby zniszczyć jej życie.


5
plakat filmu Mamma Mia! Here We Go Again
FILM
6,8 61 661 ocen społeczności
13 022 chce zobaczyć
Sophie spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny – Rosie i Tanyą. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż Donny oraz jej byli partnerzy. Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.


6
plakat filmu Żona na niby
FILM
Just Go with It
57 min.
2011
6,8 138 417 ocen społeczności
10 318 chce zobaczyć
Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości.  


7
plakat filmu Toy Boy
SERIAL
1 sezon
8 min.
2019
6,7 9 474 oceny społeczności
2 049 chce zobaczyć
Tancerz erotyczny zostaje oskarżony o zabicie męża swojej kochanki. Mężczyzna z pomocą młodej prawniczki próbuje ustalić, kto chce go wrobić w morderstwo.


8
plakat filmu Błękitna fala
FILM
Blue Crush
44 min.
2002
6,1 8 996 ocen społeczności
1 759 chce zobaczyć
Anne Marie Chadwick ma tylko jedną pasję – surfing. Miłość do sportu o mało nie przypłaciła życiem, kiedy ulegała poważnemu wypadkowi. Obecnie przygotowuje się do ważnych zawodów. W treningach pomagają jej przyjaciółki oraz młodsza siostra. Pewnego dnia Anne spotyka przystojnego futbolistę. Będzie musiała pogodzić przygotowania z utrzymywaniem związku z mężczyzną, a także pokonać lęk, który tkwi w jej głowie od czasu wypadku.


9
plakat filmu Zabójczy rejs
FILM
Murder Mystery
37 min.
2019
5,7 55 265 ocen społeczności
3 446 chce zobaczyć
Nowojorski policjant zabiera swoją żonę na dawno obiecaną podróż po Europie. Przypadkowo spotkany na pokładzie samolotu tajemniczy mężczyzna zaprasza ich na prywatne spotkanie rodzinne na Super Jachcie należącym do leciwego miliardera Malcolma Quince'a. Kiedy Quince zostaje zamordowany, małżeństwo staje się głównymi podejrzanymi w śledztwie.


10
plakat filmu Ibiza
FILM
34 min.
2018
5,2 10 713 ocen społeczności
1 091 chce zobaczyć
Harper jedzie do Hiszpanii na ważne służbowe spotkanie. Zabiera jednak ze sobą imprezowe koleżanki, które przekonują ją, że lepszym pomysłem będzie flirt ze znanym DJ-em.
Udostępnij: