PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213602}

Transformery

Toransufômâ: Arumâda
7,2 549
ocen
7,2 10 1 549
Transformery
powrót do forum serialu Transformery

totalne zero

ocenił(a) serial na 1

nudy, brak pomysłu, szkoda na to czasu. Nie dorównuje nawet do pięt emerytowanemu już dzisiaj Transformers the movie.

ocenił(a) serial na 9
kara_czurin

Mnie się podobało. Pamiętam jak na polsacie leciało :D Świetna bajka i tyle ;)

ocenił(a) serial na 8
uzi43

w 100% się z tobą zgadzam :D i chciałem zapytać gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki online?? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

uzi43

pamiętam, jak udało mi się trafić na Polscacie w odcinek pilotażowy Armady, to był mój pierwszy serial o Transformerach jaki widziałem

kara_czurin

Na youtube po angielsku są wszystkie odcinki, albo tu pierwsze 14 po polsku: http://www.transformers-armada.kreskowka.pl/

ocenił(a) serial na 10
Oppie

dla mnie to byla świetna bajka tylko ostani odcinek mi sie nie podobał kiedy Optimus zginął

ocenił(a) serial na 8
OptimusPrimee

Geniuszu albo pomyliłeś seriale albo pomyliłeś optimusa z megatronem.

ocenił(a) serial na 8
Lwie_Serce

W tej serii Optimus przecież zginął, ale dzięki MiniCon'om został przywrócony do życia. To Galvatron(Megatron) poniósł śmierć, a Optimus przeżył podobnie z resztą jak Unicron.

Oppie

Jakoś odcinki z tego linku nie działają, po kliknięciu na odcinek wyrzuca mnie na stronę główną "kreskówka. pl"

Predator17759090

Przez 6lat mialy prawo wygasnac. Nie ja uploadowalam, zapewne wciaz da sie obejrzec na innej stronie, badz youtubie ;)

ocenił(a) serial na 10
kara_czurin

chuja sie znasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones