PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 393
oceny
6,5 10 1 3393
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Chris Vance nie umywa się do Sathama, który swoją drogą też do tuzów aktorstwa nie należy, jednak w tej roli nie widzę nikogo innego. Wybaczcie, nie udźwignąłem nawet 1 odcinka... Nawet najlepszy scenariusz na nic jeśli roli franka nie gra Statham....

G_H_

Akurat w tym serialu (jestem po pierwszym odcinku) nie ma większego znaczenia kto gra postać Franka. Jest to sprawą drugorzędną. Problemem jest tandeta i niski budżet. Tylko fajne zdjęcia okolic Cap Esterel, Saint-Raphael i Frejus, ale cała reszta sztuczna i napompowana.

ocenił(a) serial na 1
booyakassh

TO jest PORAŻKA !!!!!! Nie dałam rady do końca... Kto to napisał ja się pytam!!!???

booyakassh

Ma znaczenie kto gra Franka jeżeli oglądało się wszystkie trzy części filmu.

G_H_

Zgodzę się, Szkoda, że Jason nie przyjął oferty, ale nie chce grać w serialu ;/ Aktor ewidentnie dopiero co uczył się autem jeździć z takimi sztuczkami.. Jason jak sam mówił w wywiadzie potrafi tak jeździć, bo prywatnie lubi, ma nowa A8 ale pewnie już zmienił, bo wywiad 4 miesiace temu heh :)
Scenariusz.. Szczerze? Aż tak ważny? Przeciez i tak Ci, którzy będą oglądać serial to dla popisów jazdy, a to, że błędów z oryginałem dużooo to przecież w takim serialu scenariusz akurat mało wymagający, bo oczekuję głównie popisów jazdy... Nie wiem czy kierowano się przy wyobrze aktora ledwie znanego Losta i Mentala, ale no po 1 odcinku tragedi z jazdą nie ma, oczekiwałem ciekawszej jazdy, ale to dopiero 1 odcinek ;)

G_H_

załosny to jest twój komentarz :) nie podoba ci się :) to nie oglądaj , nikogo to nie interesuje że inny aktor gra :)

Marko81

Nie podoba mi się i nie oglądam. Zniżając się do twojego poziomu- żałosny jest każdy pajac, który ogląda bezkrytycznie to gówno nie interesując się "że inny aktor gra". Aha- ":)" ;]

G_H_

buehehehehehehehehehehe a co to ma do rzeczy?

G_H_

czyli jestem pajac bo oglądam 2 sezon spartakusa i nie wołam omg ! inny aktor ! żądam wskrzeszenia poprzedniego. postać jest tworzona pod scenariusz a nie pod aktora ale żeby to wiedzieć to trzeba dorosnąć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones