PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 393
oceny
6,5 10 1 3393
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Wszędzie cycki! Obejrzałem 3 odcinki (w kolejności kanadyjskiej) i resztę sobie chyba daruję, bo chyba tylko wokół tego się ten serial kręci. A szkoda, bo
może nie należy do ambitnych seriali, ale jest lekki, łatwy i przyjemnie się ogląda. Tylko czy w każdym odcinku musi być roznegliżowana panna? :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
jerzy02

A co masz przeciwko cyckom?

ocenił(a) serial na 10
jerzy02

Co ci przeszkadza w serialu pełnym akcji, ładnych dziewczyn i fajnych aut, bo ja nie rozumiem ?

jerzy02

Są cycki = film dobry hehehe. Ładne cycki nie są złe ! A sam serial jak dla mnie fajny.

ocenił(a) serial na 7
jerzy02

Człowieku gdzie tam były "cycki"? Na pewno dobrze widziałeś? A może Ci się tylko zdawało? Oglądałem prawie wszystkie odcinki i ani razu nie widziałem tam nagich piersi, a rozumiem że do tego pijesz... Weź obejrzyj jeszcze raz...

raf_filmweb

Może po prostu nigdy nie widziałeś cycków i nie wiesz jak wyglądają ?

raf_filmweb

Raczej Ty obejrzyj jeszcze raz, bo nagie piersi rzeczywiście pojawiły się w tym serialu kilka razy.
Jak nie wiem gdzieś Ty był, gdy leciały te sceny.

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Ok może faktycznie były, przyznaję że jednak kilku odcinków nie widziałem (pewnie mam czego żałować :))

raf_filmweb

Los sprzysiągł się przeciwko Tobie, skoro ominąłeś akurat te odcinki, w którym były gołe biusty :D:D

Vanessa100

hehehe ! Pech !

ocenił(a) serial na 7
blacik

Haha , na pewno :D Nie będę rozpaczał z tego powodu:)

ocenił(a) serial na 7
raf_filmweb

Wygląda na to, że w TVP leciała wersja ocenzurowana - raz ewidentnie było widać, że wycieli scenę, bo zapomnieli wyciąć odpowiedniego kawałka napisów. Może stąd rozbieżność zdań co do ocyckowania serialu.

matemaciek

Unijne normy ocyckowania są inne niż kanadyjskie (gdzie kręcono serial).

ocenił(a) serial na 6
Wydmin

Cycki zawsze są dobre, szczególnie jeśli to tylko dodatek do wybuchów, strzelaniny i pościgów. Fajny serial akcji, 0 ciekawej fabuły i każdy odcinek przebiega tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones