PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 393
oceny
6,5 10 1 3393
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Serial sam w sobie jest na prawde wciagajacy, nie nudzi i milo sie go oglada. Ale jak to juz pare osob napisalo nie obeszlo sie bez bledow i niedopatrzen(typu manual w a8, silnik tdi a ryczy jak turbodoladowany benzyniak). Ja wymienie glownie minusy. Dla mnie irytujace jest troche to jak Frank wychodzi z krytycznych sytuacji, w prawie wiekszosci odc ktos mierzy do niego bronia ale jednak nie pociaga za spust(chociaz do innego strzelilby bez zastanowienia) bo Frank rozbroji paru napastnikow z bronia palna na raz. Zabawne jest tez to, ze kazdym miota jak jakims workiem treningowym, nokautuje przeciwnikow niejednokrotnie wiekszych od siebie, ktorzy najczesciej wystepuja w grupach od 3 + osob i nie sa to amatorzy z podworka za flaszke wodki. Nie pamietam odc w ktorym z kimkolwiek mialby jakies wieksze problemy w walce wrecz. Powinni przynajmniej co 2 odc wprowadzac jakiegos mocniejszego bossa ktory Frankowi tez troche dokopie. Dziwi mnie tez fakt iz glowny bohater nie nosi przy sobie nawet pistoletu ba nawet jak go zdobedzie to zaraz go albo oddaje albo wyrzuca. Nawet z ciezko uzbrojonymi radzi sobie bez broni. Smieszne jest tez to jego opanowanie polaczone z humorkiem w sytuacjach gdy ktos mu grozi smiercia. Jednak uwazam, ze w takich sytuacjach kazdy twardziel by wymiekl i nie mial szyderczego usmiechu na twarzy. Glowny bohater kreowany na ideal kazdej kobiety to widac juz na 1 rzut oka wiec trudno sie dziwic ze w prawie kazdym odc sa rozneglizowane panie. Mozna powiedziec, ze jest zastosowany pewien schemat typu trafia sie ladna pani ktora wsiada do audicy, kierowca przez caly odc pokazuje swoja meskosc wyczynowa jazda samochodem, walka wrecz, pomysłowoscia i tajemniczoscia zeby na koncu byl happy end w ktorym finalem jest podziekowanie owej pani w postaci pocalunku badz upojnej nocy po ktorej i tak nic nie wynika bo w nastepnym odc trafia sie inna pani. Moze i fakt ze sie troche czepiam bo pelnometrazowe filmy byly podobnie przesadzone ale troche logiki i realizmu mogliby wprowadzic w nowej produkcji bo tematyka jest na prawde dobra i moznaby to bylo troche lepiej zrobic. Reasumujac mimo ze wymienilem glownie to co mi sie nie podoba to serial polecam, fabula kazdego odc wciaga, duzo sie dzieje i na pewno nikt przy tym serialu nie powinien zasnac.

ocenił(a) serial na 4
Gornik92

Serial mógłby byc dobry gdyby własnie troche realizmu było w scenach walk i poscigów ,i w ogóle on strzela sie z wiarą na ulicach jezdzi autem jak chce a Policja nic o nim nie wie

M_Nita

I zawsze ma czyste ubranie.
Nawet jeśli przed chwilą tarzał się po ziemi lub używał swojej marynarki do swoich charakterystycznych popisów w scenach walki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones