PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708543}

Transrodzic

Transparent
7,7 2 340
ocen
7,7 10 1 2340
7,6 5
ocen krytyków
Transrodzic
powrót do forum serialu Transrodzic


Historia koncentruje się na rodzinie z problemami. Mort, ojciec dorosłych już dzieci, ukrywa przed nimi istotny fakt dotyczący swojej seksualności. Zabiera je aby porozmawiać o przyszłości. Wszyscy są w szoku, że nie chodzi o finanse, ale o tajemnicze życie ojca. Przez to zmieni się całe ich życie.
Dla wielbicieli nietypowego poczucia humoru, rodem z Dziewczyn, jest to tytuł warty obejrzenia. Już od pierwszych minut czuć ducha amerykańskiego kina niezależnego /z netu/

jacpod

Widział ktoś pilota?

Artur_Raven

a leci z nami pilot? ;P

Artur_Raven

na cho***u jest I odc.

jacpod

Pilot całkiem okay. Podoba mi się klimat. Aktorzy normalni, a nie jacyś wycackani jak w większości amerykańskich serialach. Na pewno dam temu serialowi szansę.

ocenił(a) serial na 8
tequila_s

Widziałam wczoraj pilota, niestety reszta odcinków bez napisów ale i tak zamierzam obejrzeć bo serial mi się spodobał nawet bardzo, muzyka wykorzystana w serialu wydaje się być bardzo dobra , fabuła interesująca i tak jak wspomniałeś aktorzy wyglądają bardzo naturalnie, nie są piękni, nie są sztuczni, to duży plus.

CmaBarowa139

Ja jak na razie też tylko pilota widziałam bo na ii tv tylko jeden odcinek jest dodany, a na innych nie chciało mi się szukać jeszcze, zwłaszcza, że mam masę innych seriali, które oglądam ;) Dla mnie brak napisów nie stanowi na szczęście żadnej przeszkody, więc jak się uporam z bieżącymi odcinkami, to wrócę do Transparentu.
I zgadzam się z Tobą, świetnie dobrany soundtrack-przynajmniej w pilocie. A ja na dobrą muzykę w serialach, zawsze zwracam uwagę :)

jacpod

*nie fakt o seksualności (bo nie wyznaje im, że jest gejem) tylko o gender

IstarVanTassel

Tożsamości płciowej powinno być.
Orientacja seksualna/ seksualność to to co jest skierowne na innych- pociągają kogoś np. mężczyźni albo kobiety .
Tożsamość płciowa skierowana jest do środka, to jak sami się postrzegamy, utożsamiamy, czy ktoś czuje się kobietą, mężczyną czy agender, nonbinar itp
Gender to płeć społeczno kulturowa czyli różnorodne stereotypowe oczekiwania społeczne i zachowania charakterystyczne dla danej płci, których uczymy się na drodze socjalozacji społecznej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones