serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Trauma

2009 - 2010
1h
7,4 965
ocen
7,4 10 1 965
"Trauma", to pierwszy 'wysokooktanowy' dramat medyczny, którego akcja rozgrywa się  wyłącznie w polu, gdzie jest  toczy się prawdziwy bój o życie. Niczym dosercowy... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Trauma zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

"Trauma", to pierwszy 'wysokooktanowy' dramat medyczny, którego akcja rozgrywa się  wyłącznie w polu, gdzie jest  toczy się prawdziwy bój o życie. Niczym dosercowy zastrzyk z adrenaliny, "Trauma" jest intensywną, pełną akcji produkcją opowiadającą o ludziach wykonujących jedną z najniebezpieczniejszych profesji na świecie: ratunkowych"Trauma", to pierwszy 'wysokooktanowy' dramat medyczny, którego akcja rozgrywa się  wyłącznie w polu, gdzie jest  toczy się prawdziwy bój o życie. Niczym dosercowy zastrzyk z adrenaliny, "Trauma" jest intensywną, pełną akcji produkcją opowiadającą o ludziach wykonujących jedną z najniebezpieczniejszych profesji na świecie: ratunkowych jednostek medycznych szybkiego reagowania. W nagłych wypadkach, zespół urazowy San Francisco General pierwszy wyrusza zdarzenia na miejsce, podróżując drogą lądowa, morską lub lotniczą by dotrzeć do ofiar na czas. Od szczytu największego miejskiego wieżowca „Transamerica Pyramid” po samo dno Zatoki San Francisco, ci bohaterowie muszą stawać wobec najbardziej ekstremalnych warunków, by ratować ludzkie życia.

studio
Film 44 (współudział) / Universal Media Studios (UMS)
tytuł oryg.
Trauma
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Oakland i San Francisco (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

wiadomo zawodowcem nie jestem i i pewnie merytorycznie film do konca nie bedzie doskonaly a i te akcje ro robia co wydaja sie super to tylko w filmach tak ladnie i sprawnie wyglada rowniez i u nich w usa ale polecam wszystkim jako material szkoleniowo utrwalajacy i oczywiscie jako ciekawy film rowniez dla laikow jako...

więcej

Zajebisty serial.

ocenił(a) serial na 8

Tyle niepochlebnych opinii tutaj, że aż dziw. Co prawda, oprócz "Ostrego dyżuru" nie oglądałem żadnego innego medycznego serialu (no i oprócz "House", ale to inna bajka...), więc nie mam porównania czy ten serial jest najlepszym czy średnim czy do kitu serialem w tej kategorii, ale mi się podobał.
Nikt nie lubi pewnie...

więcej

Zna ktoś tytuł piosenki z pierwszego odcinka, leci w tle kiedy koleś zostaje porażony prądem (to jest druga minuta odcinka)?

Serial o ratownikach to prawie samograj. Inwencja jest praktycznie nieograniczona. Niestety
nie trzyma w napięciu jakby mógł.

jw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones