SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Trauma

2009 - 2010
1 godz.
7,4 960
ocen
7,4 10 1 960
555
chce zobaczyć
"Trauma", to pierwszy 'wysokooktanowy' dramat medyczny, którego akcja rozgrywa się  wyłącznie w polu, gdzie jest  toczy się prawdziwy bój o życie. Niczym dosercowy... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Trauma zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Trauma", to pierwszy 'wysokooktanowy' dramat medyczny, którego akcja rozgrywa się  wyłącznie w polu, gdzie jest  toczy się prawdziwy bój o życie. Niczym dosercowy zastrzyk z adrenaliny, "Trauma" jest intensywną, pełną akcji produkcją opowiadającą o ludziach wykonujących jedną z najniebezpieczniejszych profesji na świecie: ratunkowych"Trauma", to pierwszy 'wysokooktanowy' dramat medyczny, którego akcja rozgrywa się  wyłącznie w polu, gdzie jest  toczy się prawdziwy bój o życie. Niczym dosercowy zastrzyk z adrenaliny, "Trauma" jest intensywną, pełną akcji produkcją opowiadającą o ludziach wykonujących jedną z najniebezpieczniejszych profesji na świecie: ratunkowych jednostek medycznych szybkiego reagowania. W nagłych wypadkach, zespół urazowy San Francisco General pierwszy wyrusza zdarzenia na miejsce, podróżując drogą lądowa, morską lub lotniczą by dotrzeć do ofiar na czas. Od szczytu największego miejskiego wieżowca „Transamerica Pyramid” po samo dno Zatoki San Francisco, ci bohaterowie muszą stawać wobec najbardziej ekstremalnych warunków, by ratować ludzkie życia.

studio
Film 44 (współudział) / Universal Media Studios (UMS)
tytuł oryg.
Trauma
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Oakland i San Francisco (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych