PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505783}

Trauma

7,4 965
ocen
7,4 10 1 965
Trauma
powrót do forum serialu Trauma

Zajebisty serial.

ocenił(a) serial na 8

Tyle niepochlebnych opinii tutaj, że aż dziw. Co prawda, oprócz "Ostrego dyżuru" nie oglądałem żadnego innego medycznego serialu (no i oprócz "House", ale to inna bajka...), więc nie mam porównania czy ten serial jest najlepszym czy średnim czy do kitu serialem w tej kategorii, ale mi się podobał.
Nikt nie lubi pewnie zaczynać nowego serialu, bo ciężko się przekonać, a ja dodatkowo nie lubię seriali, których nie mogę obejrzeć w HD, ale tym razem pierwszy odcinek poszedł jak z płatka, a w trzy dni - całość. Świetnie się ogląda, dużo akcji, odrobina nienatrętnego humoru i całkiem niezła gra aktorska, a już zwłaszcza Cliffa Curtisa (!).
I dodatkowo, nie wiem czy ja się zrobiłem jakiś melancholijny, ale przy dużej liczbie odcinków pojawiła mi się łza w oku :)
I jeszcze dopowiem, że mojej życiowej kompance również przypadł od razu do gustu.

Zachęcam do obejrzenia, mimo że to tylko jeden sezon. A może i to jest zaleta? W każdym razie czuję niedosyt. Wiadomo, że takie seriale robią same historie, ale ze dwa sezony z jakimś głębszym wątkiem w tle chętnie bym zobaczył.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones