Bardzo dobry serial z potencjałem na 2 sezon. Ale mimo mnóstwa śmiesznych rzeczy wyłania się z tego serialu obraz jaki my całkiem nieźle znamy z naszego podwórka. Z jednej strony jest tu absurdalność historii jak w czeskim filmie, z drugiej smutną historię zwykłych ludzi wplątanych w niezamierzony przez nich grubymi...
więcej