serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Troje pod przykrywką

2021
45m
6,8 37
ocen
6,8 10 1 37
Komedia akcji o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych. Zobacz pełny opis
Troje pod przykrywką zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Troje pod przykrywką
Spot nr 1
nr 1 2023-11-07T13:40:48 https://fwcdn.pl/webv/71/37/67137/67137.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/105/877305/TROJE_POD_PRZYKRYWKA__WE_WRZES_NIU_W_CZWO_ERCE.vp9.1080p.webm

Dwaj byli stróże prawa i porządku, znani widzom hitu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze... miejskich śmieciarzy. Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa Dwaj byli stróże prawa i porządku, znani widzom hitu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze... miejskich śmieciarzy. Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i poznają jego najlepszą oficer operacyjną, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk). Dostaną od losu drugą szansę, a ich życie wypełnią adrenalina, niebezpieczne wyzwania i szalone perypetie. Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje i przebieranki, strzelaniny i brawurowe ucieczki, porwania i pożary - wszystko to stanie się chlebem powszednim Gawlików, którzy z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i pozostałym agentom, wykazując się ułańską fantazją, mistrzostwem improwizacji oraz właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach. Poleją się krew, pot i łzy, ale wszystko w otoczce gagów i zabawnych dialogów.

na podstawie
studio
ATM Grupa S.A.
tytuł oryg.
Troje pod przykrywką
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W całej masie zasypujących nas drętwych i sztucznych tworów serialopodobnych, ten akurat trzyma (przynajmniej przez kilka pierwszych odcinków) poziom. Lekka, sympatyczna komedia kryminalna - akurat do obiadu, czy kolacji...

Białach dostał swój kiepski serial, to teraz czas na braci z Kryminalnych. Niesmieszna żenada. Zbędny serialik podobnie jak Święty.

To uniwersum zaczyna nabierać tempa i zwiększa ilość seriali :D ciekawe co z tego wyjdzie oby coś fascynującego <3

Można odblokować do oceniania

Dla którego obejrzę serial. Obejrzę że względu pojawienia się w serialu Mateusza Masternaka fani boksu wiedzą kim Master jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones