PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Ja pi...

ocenił(a) serial na 1

Zdejmijcie to gówno!

użytkownik usunięty
arieljarosz

Nie zdejmą dopóki ludzie nie przestaną oglądać tego dziadostwa i nie stracą oglądalności do tego stopnia,że kręcenie kolejnych odcinków będzie dla nich nieopłacalne. Kasa,kasa i jeszcze raz kasa.

ocenił(a) serial na 1

Niestety , ale nasz rację, ale nie lepiej byłoby zamiast kręcenia tego typu seriali, dać pieniądza, które na to wyłożyli np. Biednym dzieciom z Afryki?

użytkownik usunięty
arieljarosz

Najgorsze w tym wszystkim jest to,że tych paradokumentów pełno powstało w ostatnich latach. Zwróć uwagę na program telewizyjny chociażby Polsatu. 50% ramówki dziennej zajmuje to dziadostwo. Gdzie tutaj jest miejsce na wartościowe programy?

ocenił(a) serial na 1

dokładnie, jest mnóstwo wartościowych filmów/ seriali (nawet polskich), a nie te śmieci puszczają. To nie powinno mieć racji bytu

użytkownik usunięty
arieljarosz

Boleśnie odczuwałam brak możliwości przyznania oceny zerowej lub na minusie na filmwebie. Idę o zakład,że istnieją osoby,które byłyby w stanie zapłacić ipli za to,aby przedpremierowo obejrzeć odcinek. Sprawdziłam program tv polsatu na dzień dzisiejszę. Proszę:

9:30-Malanowski i partnerzy
10:00-Dzień,który zmienił moje życie
11:00-Dlaczego ja
12:00-Gliniarze
13:00-Trudne sprawy
14:45-Dlaczego ja
16:30-Na ratunek 112
17:00-Gliniarze

Od samego rana przez 7,5 h stacja napieprza tym syfem paradokumentalnym. Jutro powtórka z rozrywki.

PS.Dziękuję za zaproszenie. Czemu je zawdzięczam? ;)

ocenił(a) serial na 1

Malanowski i partnerzy chyba nie są aż tacy źli (tak ich przy przynajmniej pamiętam) ;)
Hm... Filmweb też zaleca poszerzać swoją gust filmowy , hehe. No i nie lubimy tych samych seriali :D

użytkownik usunięty
arieljarosz

Akurat Malanowski jest całkiem spoko. Przyznałam mu na filmwebie 6/10. Swego czasu Ukryta prawda na TVN-ie też jeszcze była znośna. Wszystkie pozostałe paradokumenty zasługują na ocenę zerową,a nawet na minusie. Dodatkowo dolewa oliwy do ognia lektor,który tłumaczy wszystko tak szczegółowo krok po kroku jakby miał do czynienia z upośledzonymi. Przyznaje się bez bicia,że w przeszłości parę razy obejrzałam dla próby i stwierdziłam,że nie da się tego oglądać na dłuższą metę.

Generalnie nie kolekcjonuje tutaj znajomych. Na razie niech sobie wisi. Zobaczymy co będzie dalej :).

arieljarosz

Może w następnym tysiącleciu ludziom się znudzi i zdejmą tą istną zakałę a przynajmniej liczę na to. :)

ocenił(a) serial na 1
Sasza9658

Też mam taka nadzieje, najbardziej mi szkoda jednak ludzi (głównie nastolatków), którzy oglądaja coś takiego na poważnie

arieljarosz

Racja a mnie najbardziej szkoda dzieci i zwierząt którzy występują w tej zgrozie jak w innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones