serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Trust

2018
1h
7,5 4 527
ocen
7,5 10 1 4527
6,8 4
oceny krytyków
Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o niszczącej sile pieniędzy i jednej z najbogatszych i najbardziej nieszczęśliwych rodzin Ameryki – rodzie Gettych.  Zobacz pełny opis
Trust zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Trust
Zwiastun nr 1 (polski)
Trust
Teaser nr 1
nr 1 (polski) 2018-03-15T16:51:06 https://fwcdn.pl/webv/58/19/45819/thumbnail.45819.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/5/791105/trust__2018____trailer_hbo.vp9.1080p.webm

Historia zaczyna się w 1973 roku, kiedy zostaje porwany nastoletni John Paul Getty III (Harris Dickinson) – wnuk miliardera i dziedzic fortuny. Porywacze żądają za jego uwolnienie wielomilionowego okupu. Dziadek Paula, J. Paul Getty Sr. (Donald Sutherland), potentat naftowy i miliarder, jest zajęty. Spędza czas w rezydencji Tudorów naHistoria zaczyna się w 1973 roku, kiedy zostaje porwany nastoletni John Paul Getty III (Harris Dickinson) – wnuk miliardera i dziedzic fortuny. Porywacze żądają za jego uwolnienie wielomilionowego okupu. Dziadek Paula, J. Paul Getty Sr. (Donald Sutherland), potentat naftowy i miliarder, jest zajęty. Spędza czas w rezydencji Tudorów na angielskiej wsi otoczony haremem kochanek. Ojciec Paula, J. Paul Getty Jr. (Michael Esper) jest zagubiony, nie wie, jak odnaleźć się w sytuacji, nie chce nawet odbierać telefonów. Tylko matka Paula, Gail Getty (Hilary Swank) wydaje się być zaangażowana. Próbuje dotrzeć do porywaczy i negocjować z nimi. Niestety nie ma pieniędzy. Trust przedstawia dramatyczną historię wnuka miliardera będącego w rękach porywaczy, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego nikt nie chce odzyskać uprowadzonego. Rodzina Gettych ma pieniądze, władzę, ale nie jest wolna od problemów.

studio
Cloud Eight Films / Decibel Films / FX Productions
tytuł oryg.
Trust
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Saffron Walden (Anglia, Wielka Brytania) i we Włoszech.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

dobry serial

ocenił(a) serial na 7

Po pierwszym odcinku wydawało mi sie, że będzie to rewelacyjny serial. Jednak, moim zdaniem, kolejne odcinki były różne, lepsze lub gorsze - zdarzały się dłużyzny (może niekonieczne potrzebne). Ogólnie: dobry serial serial i warto go zobaczyć.

uczta

ocenił(a) serial na 8

wizualna, aktorska, dźwiękowa, w opowiadaniu historii i w intrygowaniu widza. TRUST. jest jak bardzo dobre wino. Wystarczy kieliszek, aby móc cieszyć się smakiem, ale jednak sprawia, że ciągle Ci mało... mało... Czy przychodzi kac? Tak. Trudno się po tym patrzy na inne "produkcje".

Zapowiada się interesująco. Świetna obsada i widać z dużym rozmachem zrobiony.

Na prawdę miłe zaskoczenie! Wzorowa reżyseria, trzyma tempo, dobrze poprowadzona narracja, świetnie odegrane role!

Muzyka odc.1

ocenił(a) serial na 7

Intrygujący serial, zwłaszcza "dziadek" Getty, tym bardziej, że na faktach. Super utwór w końcówce odc.1, jaki jego tytuł?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones