miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Trygonometria

Trigonometry
2020
44m
7,0 705
ocen
7,0 10 1 705
9,5 2
oceny krytyków
Para borykająca się z kłopotami finansowymi decyduje się wynająć pokój nieznajomej. Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy kobieta staje się dla nich kimś więcej niż tylko współlokatorką. Zobacz pełny opis
Trygonometria zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Utalentowana szefowa kuchni Gemma (Thalissa Teixeira) i jej pracujący jako sanitariusz chłopak Kieran (Gary Carr), mieszkają razem w zachodnim Londynie nad kawiarnią prowadzoną przez dziewczę. Para jest w sobie szaleńczo zakochana. Niestety, miłością nie może zapłacić dostawcom ani opłacić czynszu w stolicy Anglii. Młodzi ledwo wiążąUtalentowana szefowa kuchni Gemma (Thalissa Teixeira) i jej pracujący jako sanitariusz chłopak Kieran (Gary Carr), mieszkają razem w zachodnim Londynie nad kawiarnią prowadzoną przez dziewczę. Para jest w sobie szaleńczo zakochana. Niestety, miłością nie może zapłacić dostawcom ani opłacić czynszu w stolicy Anglii. Młodzi ledwo wiążą koniec z końcem, a praca na zmiany sprawia, że nieustannie się mijają. Aby złagodzić trochę presję finansową postanawiają przyjąć do swojego domu współlokatorkę. W ich życiu pojawia Ray (Ariane Labed), była pływaczka synchroniczna światowej klasy, co rozpoczyna historię miłosną, która na zawsze zmienia całą trójkę i ich sposób patrzenia na związki.

studio
British Broadcasting Corporation (BBC)
tytuł oryg.
Trigonometry
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dialogi! Nie pamiętm kiedy ostatnio oglądałem serial z tak dobrze napisanymi dialogami. Poza tym casting. Świetna stonowana gra aktorska, subtelna ale wyraźista. Bohaterowie z problemami których można się utożsamiać.
To jest prosty film o prostych sprawach zwyczajnych ludzi, a ogląda się z zaangażowaniem godnym...

i wbrew opisowi, to zdecydowanie dramat, a nie komedia romantyczna. Niemniej to kolejna naprawdę dobra produkcja brytyjska.

Za jednym z portali: "Produkcja opowie o nietypowej relacji miłosnej między trojgiem ludzi w tętniącym życiem Londynie. Zamożna para otwiera drzwi swojego mieszkania trzeciej osobie, co wprowadza do ich życia miłe zmiany. Teraz będą musieli stawić czoła niechęci społeczeństwa i problemom, jakie napotkają ich na drodze....

więcej

gdzie go oglądać?

ocenił(a) serial na 7

jak w tytule

jest przepiękna.... fajna dziewczyna,kobietka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones