PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819953}

Trygonometria

Trigonometry
6,9 701
ocen
6,9 10 1 701
Trygonometria
powrót do forum serialu Trygonometria

Dialogi! Nie pamiętm kiedy ostatnio oglądałem serial z tak dobrze napisanymi dialogami. Poza tym casting. Świetna stonowana gra aktorska, subtelna ale wyraźista. Bohaterowie z problemami których można się utożsamiać.
To jest prosty film o prostych sprawach zwyczajnych ludzi, a ogląda się z zaangażowaniem godnym dramatów sądowych.
Pytanie w tytule . Nie wiem. Minimimalistyczny serial nie potrzebujący dużego budżetu, opierjący się na bardzo dobrym scenariuszu, grze aktorskiej i subtelnym pokazaniu ludzkiej intymności.

ocenił(a) serial na 6
lornemalwo

Mnie tez urzekła gra aktorska i ogólny klimat serialu. Muzyka również na plus. Ale Ray mnie trochę męczyła, jej rola jest taka jakaś mętna. Relacja trojga też później zaczęła mnie drażnić. Jak na miniserial ok, ale dłuższej koncepcji już bym chyba nie zniosła :)

emmarta

@emmarta - Zgadzam się z Tobą. Infantylność i jakaś toksyczność Ray była dla mnie nie do zniesienia.

ocenił(a) serial na 5
EK28

Ja nie byłem pod wrażeniem fabuły, scenariusz wydawał mi się naciągany, oczywiście trudno jest tutaj dyskutować nad realnością zdarzeń i istnienia postaci - mimo wszystko brakowało mi w serialu rytmu i momentami zachowania bohaterki były i dla mnie drażniące, nawet przyjmując, że to studium toksycznej relacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones