PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371288}
1 380
chce zobaczyć
Trzeci oficer
powrót do forum serialu Trzeci oficer

Pytanie

ocenił(a) serial na 10

Skąd Matejewski mial wtedy bombe atomowa, ze ja sprzedal pozniej ?

dawid_szycha

Kupił od Senta który kupił od Mamaja zanim go kruszon wsadził w pierwszym odcinku pierwszej serii

ocenił(a) serial na 10
scarface_8

A to chyba, ze tak. Trzeba obejrzec pierwsza serie :D thx

dawid_szycha

Jakby co to ja żartowałem z tym sentem i mamajem:D
Nie bardzo wiem o kiedy matejewski chciał ja sprzedac?Napisz mi to ci raczej odpowiem bo widziałem wszystkie serie

ocenił(a) serial na 10
scarface_8

No na sam koniec trzeciej serii wtedy co Kruszon ogladal to wideo na laptopie w czasie ceremonii pogrzebowej czy cos takiego Granda. Widac na tym wideo jak Matejewski tam lazi i ktos jeszcze a na podlodze bomba lezy.

dawid_szycha

to raczej nie było jasne skąd miał bombę. we wcześniejszych odcinkach ktoś(nie pamiętam dokładnie kto) mówił że to chyba z krajów komunistycznych(pewnie ruskie) chciał sprzedać bron atomowa;D I ponoć jugole chcieli to kupić i rozwalić Sarajewo ale dokładnie to nie było chyba wytłumaczone :d Pierwsza serie polecam bo była zdecydowanie najlepsza bo 3 a przede wszystkim 2 seria były juz zrobione bez pomysłu

scarface_8

Taaak, bo ta bomba leżała na wystawie w sklepie jubilerskim, który zrobili Mamaj, Kruchy i ta laska Mamaja (nie pamiętam imienia)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones