PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98173}
6,6 3 239
ocen
6,6 10 1 3239
Trzy szalone zera
powrót do forum serialu Trzy szalone zera

Niedawno obejrzałem wszystkie odcinki tego serialu i naprawdę żałuję, że w dzisiejszych czasach się takich nie produkuje. Świetny, lekki serial dla młodzieży (ale myślę, że nie tylko) oparty na prawdziwych życiowych wartościach. Nie to co Rodzinka.pl, gdzie wszystko jest postawione na głowie i gdzie króluje chamstwo. "Trzy szalone zera" to serial, który ma przekaz : szacunek, przyjaźń, honor. Oczywiście technicznie i aktorsko (dzieci) nie jest idealny ale na uwagę przede wszystkim zasługuje świetna przygodowa fabuła (w każdym odcinku się dzieje i tak do samego końca), świetnie dopasowani aktorzy (charakterystyczny Józef Mika ojciec Oskara albo Krzysztof Wakuliński ojciec Oli). Zresztą bardzo dobrze dobrana jest muzyka a podkład pod sceny z Olą i jej tatą jest fenomenalny. W ogóle wątek Oli i jej taty jest jakby osobnym magicznym światem :) No i piękne plenery : począwszy od domów głównych bohaterów, poprzez szkołę (ciekawy budynek), a skończywszy na scenach nadbrzeżnych. Z informacji wynika, że serial był kręcony w Łebie ale jestem ciekaw czy został tam nakręcony w całości czy też np. domy albo szkoła była w innych miejscowościach. Wie ktoś ? To już 17 rok mija, więc chyba informatora nie znajdę ale być może ktoś mi da namiary na te budynki :)

ocenił(a) serial na 7
tv12345

To dlatego, że świat z roku na rok zmienia się na gorsze i niestety postępuje to coraz szybciej.

ocenił(a) serial na 7
tv12345

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones