PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757878}

Trzynaście lat

Thirteen
7,2 2 579
ocen
7,2 10 1 2579
Trzynaście lat
powrót do forum serialu Trzynaście lat

No właśnie, serial mnie wciągnął. Aktorkę głównej roli znałam z My Mad Fat Diary i sądzę, że całkiem nieźle zagrała. Niestety myślę, że nie zagrało coś scenariuszowo. Na końcu serialu dużo kwesti zostaje bez odpowiedzi. Brakowało mi pogłębienia wątku psychologicznego. Ci policjanci, albo z jednej strony za bardzo personalnie się do niej zbliżali (DI Comer) albo traktowali ją jak winną (DS Merchant). Nie rozumiem dlaczego nie konsultowali się z psychologiem. I nie, to, że Ivy miała prywatne sesje to nie to samo.
Z nierozwiązanych kwesti (SPOILER) to np. co takiego powiedział do Ivy Mark White w centrum handlowym, że wyjęła słuchawkę i zrobiła co chciał? Bez sensu trochę...

ocenił(a) serial na 7
Elizabeth_89

On nie powiedział, on jej pokazał, ale fakt drażnili mnie Ci oficerowie, zero psychologa, tylko ona jest winna,,,

klaudia01300

No tak faktycznie najpierw kazał jej gestem żeby wyciągnęła słuchawkę. Ale co potem jej powiedział, że poszła tam gdzie chciał? Dlaczego wypiła ten sok ze środkami usypiającymi- nie wierze, że nie wiedziała, że coś tam dodał, przecież mogła to wylać.

ocenił(a) serial na 7
Elizabeth_89

Gdyby nie wypiła to by ją ukarał, gdyby była nieposłuszna to by ją też ukarał i nie mogłaby uciec.. Musiała odzyskać jego zachowanie, udowodnić, że się nie zmieniła. Z auta nie uciekłaby, bo drzwi zamknięte i nie wybrałaby się bo miała przystawiony pistolet, więc musiała coś wymyśleć :)

ocenił(a) serial na 7
Elizabeth_89

Mnie zirytowało to że nie dali jej jakiegoś nadajnika GSP np w bucie czy coś.
Nie obstawili wszystkich wyjść w tego domu towarowego/galerii

I jeszcze jedna bardzo dziwna rzecz, White staranował wóz detektywów, OK. Ale co się nagle stało z resztą goniących go samochodów?

Ogólnie ostatni odcinek był wyraźnie gorszy niż wcześniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones