Cały czas zastanawiam się ile lat ma Hannah. Będzie to gdzieś wspomniane?
jestem po pierwszym odcinku dopiero. Mam 19 lat i pamiętam czasy szkolne doskonale, ale jej rzeczywistość wydaje mi się.. nierealna. Bardziej przypomina moje wyobrażenie z podstawówki o gimnazjum.
Bez przesady, zdjęcie z jakimś głupią pozą doprowadza do poruszenia w szkole? Rodzice kontrolują nastolatki podczas odrabiania lekcji, np czy nie używają telefonu?
Nie oceniam jeszcze, bo za mało obejrzałam, ale pierwszy odcinek wydaje mi się trochę naciągany, a problemy "na siłe". Warto oglądać dalej?
Nie obejrzałam serialu do końca (jestem na 6 odcinku) ale powiem, że warto, bo później się rozkręca.
Z doświadczenia wiem, że Amerykanie są trochę cofnięci w rozwoju emocjonalnym względem Europejczyków. Tam licealiści zachowują się jak gimnazjaliści. A za dorosłych uważa się dopiero 21 latków, a nie jak u nas 18latków
Ona ma 17 lat, serial zaczyna sie jak jest bodajże w 2 klasie liceum. Owszem wg mnie będą istnieć problemy wyssane z palca ale to będzie podlegać twojej subiektywnej opinii jedynie i twoim odczuciom, ale jak najbardziej warto obejrzeć ten serial. Hmm a jesli chodzi o resztę - to sa głównie bogate dzieciaki z najlepszych dzielnic, mentalność tez jest inna, ja tez w tym wieku bylam traktowana predzej dorosla. Wiec tak, niektórzy sa pilnowani, sa pod kloszem i uwierz u nas też tak się dzieje lecz z mniejsza czestotliwoscia występowania. Niemniej jednak to świetnie zobrazowana sytuacja, jesli chodzi o pokazanie relacji rodzic-dziecko.
Przepraszam za miejscowy brak polskich znaków, pisze z telefonu.