Turbulencje (2018-2023)
Turbulencje: Sezon 4 Turbulencje sezon 4, odcinek 12
odcinek Turbulencje (2018-2023)

Ewakuacja

Bug out 42m
7,3 94
oceny
7,3 10 1 94
Turbulencje
powrót do forum s4e12

Czegoś nie kumam. W odcinku 11 wszyscy aresztowani siedzą na posterunku za kratkami... a na początku odcinka 12 nagle wszyscy są w jakiejś piwnicy czy hali produkcyjnej... Pomysł na serial fajny, ale te bzdury już tak bolą... Jak ktoś chce się odtruć, to polecam Podróżników (Travelers) - o klasę lepszy.

ocenił(a) serial na 4
matyah

sorry, chodziło o odcinek s03e11 i 12

ocenił(a) serial na 8
matyah

O + bo sam jestem ciekaw. Nie czasem s04e11-e12? Brakowało mi, co było w poprzednim odcinku, bo po takiej przerwie nie potrafiłem skojarzyć jakim cudem oni zostali zamknięci w tym więzieniu. 2 razy upewniałem się, czy nie pominąłem jakiegoś odcinka. Powinni cokolwiek wyjaśnić, a nie wypuszczać dalsze odcinki bez związku i odniesienia do poprzedniego.

ocenił(a) serial na 8
matyah

Też mam to spostrzeżenie - co tu się stało? A skąd się tam wziął kapitan? Nie mogę sobie przypomnieć jego powrotu.

ocenił(a) serial na 8
Sanius

Kapitan tak jak Fiona, w pewnym momencie wrócił i władze go przejęły, chociaż szczegóły nie zostały pokazane.
Dziwi mnie natomiast, że ta dwójka chyba nie wróciła do życia w końcówce.

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Też tak mi się wydaje, że nie wrócili (musiałabym zobaczyć jeszcze raz końcówkę).

Sanius

Kapitan nie wrócił, bo nie zasłużył - tak jak np. Angelina. Robił na przekór, porwał Fionę i to on chciał zatrzymać Cala "po drugiej stronie" podczas, gdy Fiona mówiła mu, żeby wyszedł. No i Fiona w 2013 roku najnormalniej w świecie sobie żyje tak jak Grace, niczego nieświadoma. Nie była przecież pasażerem 828.

ocenił(a) serial na 8
kapu_cyn

Właśnie, to mi umknęło jeśli chodzi o Fionę - że ona nie była pasażerka. Oglądam sobie cały serial od początku i jest to ciekawe doświadczenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones