SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Manifest

2018 43 min.
6,7 2 252
oceny
6,7 10 1 2252
1 894
chce zobaczyć
{"id":"809722","linkUrl":"/serial/Turbulencje-2018-809722","alt":"Turbulencje","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/97/22/809722/7909582.2.jpg"}
Na lotnisku niespodziewanie ląduje zaginiony od przeszło 5 lat samolot. Co ciekawe, wszyscy pasażerowie nie postarzeli się nawet o jeden dzień.
{"seasons":[2,1]}
29
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Turbulencje-2018-809722/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/809722","link":"/serial/Turbulencje-2018-809722/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/809722","link":"/serial/Turbulencje-2018-809722/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
[1]

Pełen tajemnic serial obyczajowy o pasażerach, którzy po wylądowaniu dowiadują się, że ich z pozoru kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat. Załoga i pasażerowie lotu 828 czują ulgę, kiedy ich samolot ląduje na lotnisku po normalnej, ale pełnej turbulencji podróży. Szybko odkrywają jednak z niedowierzaniem, że w kilka godzinPełen tajemnic serial obyczajowy o pasażerach, którzy po wylądowaniu dowiadują się, że ich z pozoru kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat. Załoga i pasażerowie lotu 828 czują ulgę, kiedy ich samolot ląduje na lotnisku po normalnej, ale pełnej turbulencji podróży. Szybko odkrywają jednak z niedowierzaniem, że w kilka godzin od ich startu świat zestarzał się o pięć lat. W tym czasie ich rodziny, przyjaciele i koledzy byli pewni, że odbywająca międzykontynentalny lot maszyna zaginęła gdzieś na morzu. Po przeżyciu żałoby - w przekonani, że ich najbliżsi odeszli - zaczęli układać sobie nowe życie. Oszołomieni pasażerowie lotu uświadamiają sobie, że dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się też, że za ich zniknięciem może kryć się większa tajemnica. Niektórzy z ocalałych zaczynają rozumieć, że ich przeznaczeniem jest dokonać czegoś znacznie większego, niż im się kiedykolwiek wydawało.

studio
Compari Entertainment / Warner Bros. Television
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nawet się nie umywa do Lost

  benek1313 ocenił(a) serial na 3

  Manifest - z odcinka na odcinek coraz słabszy. Schematyczne postaci, kiepski scenariusz. W Lost wszystko owiane było nimbem tajemnicy, tu też jest tajemnica ale owiana groteską. I nic nie zapowiada, by w kolejnych odcinkach było lepiej. Szczerze mówiąc najciekawsze było pierwsze 20 minut ... więcej

 • Kto wie kiedy premiera 2 sezonu na HBO go? Lub gdzie można go zobaczyć

  3
  • Równia pochyła

   pluszek_644 ocenił(a) serial na 3

   O ile 2-3 pierwsze odcinki można było jeszcze strawić, to każdy następny robi się coraz głupszy. Szkoda czasu

  • Nie ma chyba bardziej nijakich i wkurzających postaci niż Grace i Cal

  • Nowomowa

   ryhu13

   Oglądam ten serial z lektorrem i tak się zastanawiam. Od kiedy słowo TV - tivi znajduje sie w słowniku języka polskiego. Zwot typu Pełno jej było w tivi rani moje uszy. Mam wrażenie że za tłumaczenie biorą sie trzynastolatkowie lansujący się w towarzystwie wtrąceniami z języka angielskiego.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.